«

»

Žena prý neudělala nic zvláštního… přesto pro ni na oplátku lidé vybrali přes 570 tisíc korun

Foto: pixabay

Když žena v částečném důchodu našla po cestě do práce u benzínky v přepočtu tři sta tisíc korun… ani na chvíli nezaváhala a odevzdala je na policii. Přitom kačky navíc by se jí hodily. Pobírá jen částečný důchod a do práce musí chodit přes tři kilometry pěšky, protože se jí rozbilo auto. S výhrou v Korunce je to podobné… jako byste peníze na ulici našli.

Peníze si mohla nechat a nikdo by se to nedozvěděl

Američanka Diane Gordonová chodí každý den pěšky do práce, a to proto, že se jí rozbilo auto. Při jedné takové cestě málem nečekaně zbohatla o v přepočtu 300 tisíc korun. Ty našla zabalené v igelitové tašce a pohozené na zemi u benzínky. Tam se šla ohřát, protože v osudový den pršelo. Kdyby si ty peníze nechala, nejspíš by se to nikdo nedozvěděl a ona by mohla dát opravit své auto. Jenže to není její styl. S penězi okamžitě zamířila na policejní stanici, kde nález oznámila. Najít podobný obnos na cestě je pomalu stejně málo pravděpodobné, jako získat výherní výsledky Korunky, co myslíte?

Lidé vybrali nečekanou částku peněz

Ukázalo se, že peníze patřily roztržitým novomanželům, kteří svatební dar na benzínce vytratili. Žena v částečném důchodu tvrdí, že neudělala nic zvláštního a že podobně by se zachoval nejspíš každý. Stejný názor s ní však nesdílela manželka policisty, kterému byl nález odevzdán. Příběh poctivé nálezkyně zveřejnila a na platformě GoFundMe založila sbírku. Částka, kterou se ji podařilo vybrat, svědčí o tom, že úplně každý by se takto nejspíš nezachoval. Lidé dali dohromady v přepočtu 570 tisíc korun. Američanka si tak klidně může koupit auto nové.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru