«

»

Žena si málem nevšimla, že ve Sportce vyhrála 2 miliony

Ilustrační foto: pixabay

Ještě že nevyhodila tiket..

Mladá sázkařka, čerstvá milionářka, maminka dvou dětí a samoživitelka v jedné osobě sazí teprve pár měsíců a Sportka výsledky jí už přinesly dvě velice krásné výhry, které celkem činí 2,1 milionů korun. Sportka mladé mamince nadělila nejprve výhru ve výši 100 tisíc korun. Druhou, dvoumilionovou výhru jí v srpnu přinesla bonusová hra Sportky 100x 2 miliony.

Při druhé výhře byla výherkyně nejprve zklamaná, jelikož vsazená čísla se neshodovala s těmi vylosovanými. Po chvíli si ale naštěstí vzpomněla, že je ve hře ještě bonusová hra, a tak si rychle zkontrolovala i kód tiketu, jestli se neshoduje s těmi výherními. A bylo to tu. Kód tiketu byl stejný jako jeden z výherních. Nejprve takto vysoké výhře nemohla uvěřit, poté si ale tiket raději uschovala ve své šperkovnici. Za část vyhraných peněz hodlá maminka samoživitelka opravit dům, v kterém nyní se svými dětmi žije.

Zdroj: Sazka

5/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. Radek

    Tak to má štěstí, já sázím sportku 30 let a jen občas páté pořadí.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru