«

»

Žena z Ostravy vyklepala z peřin na ulici 100 tisíc korun

Foto: pixabay

Možná, že až vyhrajete Eurojackpot, přestanete počítat každou korunu, při nákupech se uvolníte a zkrátka si dopřejete něco navíc. Každopádně ale jen těžko budete peníze pro nadbytek vyhazovat z okna. To se nedávno podařilo ženě v Ostravě, která při stlaní postele vytřepala z okna úspory ve výši 100 tisíc korun. Koneckonců vzhledem k částce na tom byla ještě dobře. Asi před deseti lety se Izraelce podařilo se starou matrací vyhodit i uspořené miliony.

Dejte si pozor, kde dáváte své úspory

Ještě předtím, než trefíte výherní výsledky Eurojackpotu, můžete promyslet, kde si doma schováte nějakou hotovost. Jestli na to ale máte odvahu. Vzhledem k případům, co se staly, je lepší svěřit peníze bance. Tak by se vám nikdy nemohlo stát, že své životní úspory ve výši 100 tisíc korun vyhodíte z okna při vytřepávání peřin. To se nedávno stalo paní z Ostravy. Peníze vypadly v koženém pouzdře z okna panelákového bytu. Když se žena vzpamatovala a peníze šla hledat, našla už jen prázdné pouzdro. Mnohem hůř na tom byla před deseti lety Izraelka, která chtěla své matce udělat radost a koupila jí novou matraci. Tu starou proleželou, ale milionovou, vyhodila. Není divu, že matka žádnou radost z nové matrace neměla, protože předtím spávala na dvaceti milionech. Starou matraci plnou peněz už se nešťastné ženě najít nepodařilo.

Ani kozačka ve skříni není vhodným místem pro ukrytí výhry

Ať už si milion našetříte, nebo jej získáte výhrou v Eurojackpotu, pamatujte na to, že dámská kozačka není úplně nejvhodnějším místem pro jeho ukrytí. Své o tom ví i Rumunka, která asi před deseti lety svůj starý pár kozaček vyhodila. Až potom se od manžela dozvěděla, že v nich střádal milion. Tak tuhle chybu by napravily jedině tučné výsledky Eurojackpotu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru