«

»

Zítra mimořádná páteční Sportka

Foto: Sazka

Hraje se o více jak 96 milionů korun

Komu nestačí středeční a nedělní kontrola výsledků Sportky, má zítra další příležitost. V pátek 14. února se totiž koná mimořádné losování, tento rok v pořadí už třetí z celkových 20 plánovaných. Hraje se jako obvykle ve 20 hodin, a to o následující ceny.

V Superjackpotu Sportky se ukrývá přes 96 milionů korun. Předpokládané výhry pro 1. pořadí jsou 22,8 a 11,2 milionů korun, pro 2. pořadí pak přes 4,8 a 1,2 milionu. Milionový je také Jackpot Šance, v němž se hraje o více jak 3,2 milionu.

Předpokládané výhry jsou vysoké, a to z důvodu, že se delší dobu sportkařům moc nepoštěstilo. Superjackpot Sportky padl naposledy před 3 měsíci, trefené první pořadí a jackpot Šance jsme naposledy mohli vidět na konci ledna.

Zajímavostí pro vás možná bude, že zatím co v roce 2018 padl Superjackpot 6x, minulý rok to bylo pouze1x a letos prozatím vůbec. U prvních míst na tom byly oba roky 2018-2019 stejně, a to s počtem 33x. Letos všech 6 čísel potřebných pro výhru 1. pořadí uhodli prozatím 4 sázející. Z Jackpotu Šance se v roce 2018 radovalo 14 hráčů a o rok později 18 hráčů. Letos tomu bylo zatím jen 1x.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru