«

»

Zítra se v Eurojackpotu hraje o téměř 2,2 miliardy

Foto: Sazka

Miliardářem můžete být už za 60 korun

Eurojackpot je po několika týdnech zase téměř na maximu. Už zítra se v něm totiž hraje o astronomické 2 miliardy a 168 milionů korun. Potěšující na tom je i fakt, že k možnosti trefení takto vysoké výhry nepotřebujete vsázet plný tiket, ale stačí investovat do jediného sloupečku za 60 korun.

Pravdou tedy je, že s plným tiketem Eurojackpotu za 4 stovky máte 6 sloupců, a tedy 6x větší pravděpodobnost na výhru, k tomu všemu ještě další šanci na výhru v podobě Extra 6, kdo však nechce příliš utrácet a přitom si nenechat tuto příležitost ujít, sázka 60 korun je lepší, než vůbec nic.

Trefit miliardy přitom není nemožné. Kromě spousty cizích hráčů z dalších 17 zúčastněných evropských zemí, kteří měli to štěstí a stali se miliardáři, to byl ve 2 případech i Čech. Poprvé se tak stalo v den 15. května 2015, kdy byla českým sázejícím trefena vůbec nejvyšší eurojackpotová výhra 2,466 miliardy korun. Podruhé k takové události v ČR došlo 14. června 2019 a jednalo se o pohádkové 1,4 miliardy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru