«

»

Život milionáře ho začal po letech nudit

Foto: pixabay

Svá výherní čísla si nechal vydláždit na dno bazénu

Multimilionář Roy Gibney z Velké Británie získal svou pohádkovou výhru činící 7,5 milionů liber (v přepočtu přes 220 milionů korun) před zhruba 20 lety. Po jejím vyplacení si začal i hned užívat nově nabytého bohatství plnými doušky. Opustil práci, pořídil si automobil značky Lexus a také honosnou vilu za více než 10 milionů.

Luxusní vila obsahovala i bazén, na jehož dně jste mohli nalézt Royova šťastná čísla – 12, 13, 21, 23, 33 a 36, díky kterým se stal milionářem. Vilu i s bazénem ale už dnes nevlastní, jelikož ji před nedávnem prodal za více než 30 milionů.

Ani peníze, nový dům či auto z muže neudělaly šťastného člověka napořád. Roy se totiž dříve živil jako kovář, a právě tato práce mu začala po letech chybět. Po dlouhých 14 letech se proto rozhodl otevřít si kovářskou dílnu a zaměstnat několik řemeslníků. V dílně sám nepracuje jako ostatní, chodí tam spíše po pracovní době, aby nepřekážel zaměstnancům, a někdy v ní vydrží i celou noc.

Na bankovním účtu Royovi zbývá stále tolik peněz, že nemusí do konce života pracovat, proto své podnikání bere víc než práci, jako koníček. Po tolika letech nicnedělání se totiž začal nudit a nevěděl co dělat s tolika volným časem. Peníze z výhry si ale i přesto užívá, a to především proto, že mu přinesly bezstarostný život.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru