«

»

Zkusíte dnes štěstí ve Sportce, nebo v Eurojackpotu?

Foto: Sazka

Dnes v pátek 21. května je o co hrát nejen v Eurojackpotu, nýbrž i ve Sportce. Věříme proto, že řada sázkařů bude na vážkách, jakým směrem poslat své peníze štěstí naproti. Jen jestli by zrovna v tomhle případě nebylo lepší sednout si na dvě židle. V Eurojackpotu se dnes hraje o 2 miliardy a 70 milionů korun. Ve Sportce je dnes 57,3 milionu korun a k tomu jarní prémie 1 milion korun. Podmínkou pro její získání je vsazení plného tiketu.

Eurojackpot je nebezpečně vysoko

Na to, že se o Eurojackpot výherní výsledky snaží sázkaři z 18 zemí, se jeho dnešní jackpot pohybuje nebezpečně vysoko. Už minule lákal na 1,6 miliardy korun. Přitom své konto by mu pro bezpečný pád vypolstroval zaručeně každý sázkař. Ať tak či tak, 2 miliardy korun můžete v Eurojackpotu vyhrát díky jedinému sloupečku za 60 Kč. K milionům můžete přijít také v rámci hry Extra 6, ve které je hlavní cenou 2 miliony korun za první pořadí. Do doplňkové hry Extra 6 nesázíte svá vlastní čísla, nýbrž musíte věřit, že vám štěstí přinese číslo vašeho tiketu nebo internetové sázky.

Sportka slibuje jarní prémii

V porovnání s jackpotem Eurojackpotu, vypadá Sportka jako jeho chudá příbuzná. I tak je v ní o co hrát. Velkou výhodou pro sázkaře, kteří jí dají přednost, je fakt, že se o šance na výhru nemusí dělit se sázkaři z okolních států. Ve Sportce je aktuálně přes 57 milionů korun (tedy v případě, že trefíte i bonus). Nejnaducanější je I. tah prvního pořadí, ve kterém se hraje o téměř 18 milionů korun. Také jackpot Šance se vyšplhal na krásných 4,3 milionu korun. Řada Čechů si dnes Sportku vsadí i kvůli jarní milionové prémii. Výhra jarního milionu je možná pouze pod podmínkou vsazení plného tiketu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru