«

»

Zkusíte dnes v Eurojackpotu vyhrát 1,8 miliardy korun?

Foto a zdroj: Sazka

Jackpot Eurojackpotu si zase létá v oblacích. Pro dnešní den, to je úterý 10. května, se vyšplhal až k částce přes 1,8 miliardy korun. A to už je dost na to, abyste si v životě konečně začali dělat, co chcete!

Můžete být prvním Čechem, co trefil Eurojackpot v úterý

Už nějakou dobu se o výherní výsledky Eurojackpotu můžete pokoušet i v úterý. A možná právě všední úterek se ukáže být šťastným dnem pro některého z vás. Dnes 10. května se v Eurojackpotu hraje o 1,8 miliardy korun. Lákavé datum nabízí i páteční slosování, protože vychází na pátek třináctého. Toto magické datum povzbuzuje k tomu, abyste do hry poslali plný tiket za 400 Kč nebo alespoň jeden sloupeček za 60 Kč, protože i s ním jste ve hře o maximální možnou výhru, která se v Eurojackpotu rovná třem miliardám.

Nejen první, ale i druhé pořadí vám může splnit sny

Minulé slosování hráčům ukázalo, že nejen první, ale i druhé pořadí Eurojackpotu vám dokáže zpříjemnit život. Jeden hráč z Finska a druhý z Německa si z něj v pátek 6. května odnesli přes 60 milionů každý, a to už je výhra, o kterou se můžete opřít.

Zatím nejvyšší letošní českou výhrou v Eurojackpotu je 6,7 milionu z druhého pořadí, které se losovalo dne 26. dubna. To je ale nic v porovnání s minulým rokem, kdy český hráč v Eurojackpotu trefil přes 69 milionů korun. Povedlo se mu to konkrétně 28. května 2021. Peníze pocházely také z druhého výherního pořadí. Tak třeba tuto částku teď v květnu překonáte.

Ve Sportce je aktuálně přes 126 milionů

Ani kasička Sportky na tom není vůbec špatně, aktuálně v ní je přes 126 milionů korun. O tuto sumičku můžete hrát už ve středu 11. května.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru