«

»

Známe cenu a podmínky opravdu kvalitního spánku – je to postel Grand Vividus za 10 milionů korun!

Foto: pixabay

Je běžné, že pokud vám výhra ve Šťastných 10 ještě nespadla do klína, pozastavujete se i nad koupí matrací za „pouhé” desetitisíce. A to si představte, že vaše postel může stát až 10 milionů korun. Je to postel od luxusní švédské značky postelí Hästens. Je nejdražší postelí na světě a spáči slibuje pocit vznášení se na obláčku. Jednu takovou už má doma rapper Drake a další jedna by se měla nacházet v jednom luxusním pražském hotelu… tak třeba tam si ji vyzkoušíte.

Kouzlo bezchybného spánku

Výrobci nejluxusnější a nejdražší postele s názvem Grand Vividus a vzhledově připomínající lodní kufr od Vuittona slibují, že prášky na spaní můžete s touto postelí definitivně odložit stranou. Postel váží jednu tunu. Je ručně dělaná a její matraci tvoří kombinace luxusních přírodních materiálů, jako je bavlna, koňské žíně, shetlandská vlna, kašmír a mohér. Jedna tato luxusní postel se vyrábí i 600 hodin. Postel vyniká speciální technologií, díky které matrace funguje jako klimatizace. Postel aktivně odsává vlhko od povrchu a dokonale kopíruje křivky těla. Vypadá to, že utratit za tohle Šťastných 10 výherní výsledky, by bylo tou nejlepší investicí.

Existují i levnější postele, než je tato

Ovšem pokud si o výhře ve Šťastných 10 zatím necháváte jen zdát, vězte, že existují i levnější postele, než je tato. Nakoupit je můžete u firmy Vagner Design a Dreambeds, která v Praze výhradně ručně vyráběné postele od švédské firmy Hästens prodává už přes 16 let.

Příběh této firmy začal tehdy, když Karel Vágner (rodák ze Zlína, který žil ve Švédsku přes 25 let) navštívil svou sestru ve Stockholmu a doslova do růžova se vyspal v její posteli. Když pak zjišťoval, o jakou postel se jedná, z její ceny se mu protočily panenky. Jenže protože je dobrý spánek k nezaplacení, podobnou postel začal shánět i pro sebe do Česka. Přidali se další jeho kamarádi a rázem měl objednávku asi na 5 postelí, z nichž každá měla hodnotu asi 300 tisíc korun. A pak ho to napadlo. Co když je lidí s touhou kvalitně se vyspat mnohem více? A tak začal se švédským výrobcem luxusních postelí spolupracovat a luxusním postelím otevřel dveře i do českých ložnic.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru