«

»

Zoo Praha dostala velkorysý dar – téměř 17 milionů korun!

Foto: pixabay

Už 10. října ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek na svém Facebooku informoval, že pražská zoo získala velmi velkorysý dar v podobě téměř 17 milionů korun. Od koho? Že by od svého pravidelného návštěvníka? Trefa! Miliony pražské zoo po smrti odkázala žena, která si v ní za života pravidelně třídila myšlenky.

Když člověk nemá komu odkázat svůj majetek…

Dalo by se říct, že zvířátka ze zoo v Praze vyhrála ve Sportce. Na jejich účet dorazilo téměř 17 milionů korun. Žádná šťastná čísla k tomu však nepotřebovala. K tomuto štěstí jim stačila jediná jejich pravidelná návštěvnice. Konkrétně se jedná o paní J. Ř. z Česka, která už bohužel zemřela. Předtím však stihla svůj majetek odkázat pražské zoo. Podle jejich dlouholetých kamarádek neměla dárkyně nikoho, komu by tak velký majetek odkázala. Když se tedy rozhodovala, jak s ním naloží, napadlo ji odkázat svůj majetek v hodnotě 17 milionů právě zoo. Tam totiž byla téměř jako doma. Do zoo prý chodila vždy, když si potřebovala utřídit myšlenky.

Na štědrou paní a její velkorysý dar v zoo vznikne upomínka

A kam by putovaly vaše výherní výsledky Sportky, kdyby byly tak vysoké, že byste je za život neutratili a nastala by nutnost je někomu odkázat? Paní J. Ř. může být pro tyto případy dobrou inspirací. Na její počest a jako díky jejímu velkorysému daru v pražské zoo vznikne upomínka. Zatím se ještě neví, jak bude vypadat. Podle ředitele Zoo Praha Miroslava Bobka se zatím jen shromažďují návrhy na její podobu.

Výhra ve Sportce nemusí být jediným způsobem, jak přijít k bohatství. Své o tom ví opice, tygři, hroši a vůbec všechna zvířátka v pražské zoo, která svými zvuky a vytvořenou atmosférou těšila jednu návštěvnici natolik, že na ně pak ona návštěvnice myslela při psaní závěti. A že byla opravdu štědrá, o tom není pochyb.

Místo čekání na to, až vám nějaké miliony spadnou do klína v rámci dědictví, je lepší pokoušet Sportku. Po její výhře můžete i vy přispět na provoz vaší oblíbené zoologické zahrady.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru