«

»

Zoo Praha otevírá nový a unikátní pavilon goril, který vyšel na 300 milionů korun

Foto: pixabay

Výhra v Extra Rentě či jiné loterii vás může vzít na různá místa světa a jedním z nich může být i zoologická zahrada v Praze, kde 28. září 2022 otevřou nový pavilon goril, jehož stavba vyšla na 300 milionů korun. Aby také ne. Pavilon je v mnoha směrech světovým unikátem.

Zajdete si do zoo, až vyhrajete v loterii?

Výherní výsledky Extra Renty mají tu moc vzít vás tam, kam se běžný smrtelník ani nedostane. Ne vždy o to ale musí výherce stát. Někdy prostě výhra v loterii způsobí pouze to, že budete mít na svou rodinu více času a častěji ji vezmete třeba do zoo. A to je k nezaplacení, no ne? A pokud bude výhra v Extra Rentě tučná, můžete s sebou vzít nejen vaši úzkou rodinu, nýbrž všechny vaše příbuzné a kamarády, a to jednoduše proto, že na to budete mít. Při návštěvě v zoo Praha vás může nově překvapit nový pavilon goril, jehož stavba započala v roce 2019 a vyšla celkem na 300 milionů korun. Ve středu 28. září 2022 se slavnostně otevírá, u čehož byste neměli chybět.

Nový pavilon goril je zkrátka milionový

Nový pavilon goril, který byl v pražské zoo vybudován, je v mnoha směrech unikátní. Je zkrátka milionový, a to nejen kvůli jeho ceně. Návštěvník získá pocit, jakoby byl v opravdovém pralese. Chybět nebudou živé rostliny, mohutné stromy, déšť ani zvuky pralesa. Pavilon, který bude domovem pro šest goril, myslí nejen na návštěvníky zoo, nýbrž i na své obyvatele. Zatímco návštěvníci budou moci všechny zvuky z pavilonu goril zřetelně slyšet díky mikrofonům a reproduktorům, gorily jsou od ruchu návštěvníků chráněny akustickým sklem. Nový pavilon pro gorily a nejen ten tedy může být prvním místem, které po výhře v Extra Rentě navštívíte.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru