«

»

Ztráta práce ho dlouho netrápila, hned vyhrál v loterii

Foto: pixabay

Pár dní bez zaměstnání a pak rázem milionář

Koronavirová pandemie zasáhla nějakým způsobem snad každého z nás. Ne jinak je tomu v zahraničí, v tomto případě v Austrálii. I tam lidé mnohdy ztrácejí pracovní místa a musí se snažit svou situaci nějak řešit, stejně jako jeden Australan, který v době před koronavirem pracoval na letišti.

Když se propouštělo a on byl mezi těmi, kdo o pracovní místo přišel, rozhodl se pokusit své štěstí v loterii TattsLotto. Přiměl ho k tomu jackpot ve výši 20 milionů australských dolarů, přepočtem něco přes 300 milionů korun, kterého si všiml v jednom prodejním místě loterie.

Vsadil si tedy na nejbližší losování a čekal, jestli z tak vysokého jackpotu nevyhraje i něco pro sebe. A vyhrál! Nebyl sice sám, protože výherců hlavní výhry bylo celkem 10, i tak jen sotva uvěřil takovému štěstí, které ho zasáhlo v té nejvhodnější době.

Teď už ho výpověď v práci tolik trápit nemusí. Díky loterii a hlavně obrovské náhodě si může užívat svého podílu více jak 30 milionů korun. Rád by svou výhru pořádně s manželkou někde oslavil. Vzhledem k tomu, že to právě v této době není dost dobře možné, načnou si prý aspoň sami doma lahvinku.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru