«

»

Ztratil výherní tiket na 26 milionů korun

Foto: pixabay

Neustále na Sportkaře, Eurojackpotaře, hráče loterie Šťastných 10 a jiné sázkaře apelujeme, aby si dávali pozor na své vsazené tikety a setřené výherní losy. Dopadnout totiž mohou jako Nick Slatten z Tennessee, který svůj výherní los na 26 milionů korun krátce po setření ztratil. Naštěstí se mu podařilo los znovu najít, ale bylo to o fous… nikdo totiž nepředpokládá, že se na parkovišti bude povalovat výherní tiket.

Výherní los ani ne do dvou hodin ztratil

Někdo pokouší výherní výsledky Šťastných 10 celý život a přesto se na něj štěstí neusměje. Nicka Slattena se však nedávno drželo zuby nehty. Nick Slatten z městečka Sparta v Tennessee patří mezi občasné sázkaře. Spíše než loterii kupuje losy. 10. března se mu výběr losu u prodavače stal osudným. Vyhrál v něm pohádkových 1 178 746 dolarů (to je v přepočtu něco přes 26 milionů korun). Z výhry byl naprosto unešený a samozřejmě i roztržitý. Místo, aby dal los na bezpečné místo, oznámil šťastnou novinu snoubence a s losem v kapse šel zařizovat věci, které měl na programu. Říkáte si, jaké asi věci měly po výhře v loterii prioritu? Představte si, že i po tučné výhře šel Nick vyzvednout autodíl pro své staré auto…  mohl si koupit auto nové, natož náhradní díl. Na jeho obranu můžeme říct, že v tu chvíli mu výhra nejspíš ještě nedocházela. Když ale Nick dorazil domů, nemohl svůj výherní los najít. Jednoduše ho ztratil. Politý smrtelným potem znovu navštívil všechna místa, na kterých se před zjištěním ztráty pohyboval. V nalezení losu už nedoufal, ale nakonec ho přece jenom našel.  Výherní los na 26 milionů korun si jen tak ležel na zaprášené zemi před prodejnou autodílů. Byl celý špinavý a dokonce na něm byl i otisk něčí boty. Kdyby jen dotyčný tušil, že šlape po milionech!

Štěstí se ho drželo zuby nehty

Výhru v loterii Šťastných 10 vám nikdo nezaručí. Už vůbec nikdo potom nepředpokládá, že se výherní výsledky loterie válejí na zemi. Je vidět, že se Nicka loterijní štěstí drželo zuby nehty. Jeho síla vystačila nejen na správný výběr losu, nýbrž i na jeho znovunalezení.

A tak má příběh svůj happyend! Nick se svou snoubenkou plánují zůstat v práci, koupit dům a začít investovat.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru