«

»

Zůstanete v práci, když vyhrajete ve Sportce?

Foto: pexels

Možná si říkáte, že přemýšlet, co uděláte s výhrou ve Sportce je maličko předčasné. My tvrdíme, že štěstí přeje připraveným. Velká výhra ve Sportce obrátí váš svět vzhůru nohama. Proto je lepší odpovědět si na zásadní otázky už předem. Jednou z nich je otázka: zůstanete v práci, když vyhrajete ve Sportce?

Sportka jako výpověď z vašeho zaměstnání

Dlouhodobá nespokojenost s vaším zaměstnáním vás logicky přivede k úvahám, zda-li nedat výpověď a poohlédnout se po lepších možnostech. V takovém případě ale přebíráte plnou odpovědnost za to, že třeba nic lepšího neseženete. A to spoustu lidí zastraší a od výpovědi couvnou. O výpovědi ze strany zaměstnavatele se zde raději ani bavit nebudeme. Nejlepší je, když za vás výpověď sepíše Sportka. Respektive velká výhra ve Sportce, díky které můžete spálit mosty, které vás pojí s vaším šéfem, neoblíbeným zaměstnáním, nesnášenou cestou do práce, ranním vstáváním a tak dále, a tak dále.

Ale opravdu vás výhra třeba v Eurojackpotu nebo Šťastných 10 přesvědčí k odchodu ze zaměstnání?

Když je odchod z práce vysvobozením

Když svou práci opravdu nesnášíte a chodíte do ní jen kvůli zaplacení nájmu, bude výhra v loterii určitě vysvobozením. Schválně, jestli jako důvod výpovědi šéfovi uvedete eurojackpot? Důležitá je výše výhry, abyste měli dostatek prostředků na to z práce odejít a z výhry vyžít alespoň několik měsíců. Tuto dobu můžete využít pro hledání vašeho nového zaměstnání. S velkou výhrou můžete začít i podnikat.

Ovšem klidně se může stát, že vyhrajete opravdu velkou sumu a stanete se miliardářem. To potom o práci budete přemýšlet nejspíš jen kvůli pozvednutí ducha a charakteru.

Vaše podnikání dostane díky Sportce nové grády

Možná, že podnikáte a vaše živnost potřebuje finanční injekci. Která ji nepotřebuje, že? A teď si představte, že vyhrajete ve Sportce! V tom případě asi každý rychle ze šuplíku vytáhne své plány (které by bez výhry nejspíš stále v šuplíku zůstaly) a začne je realizovat. Vaše podnikání s výhrou dostane nové grády. Zde tedy pochybujeme, že byste jej opouštěli. Tedy za předpokladu, že je to vaše srdcová záležitost.

Výhra ve Sportce = možnost vyzkoušet si nová povolání

Dostatečná výhra ve Sportce ale nemusí jednoznačně znamenat výpověď ve vaší stávající práci či rozjezd podnikání ve velkém. Může to být šance pro vás vyzkoušet si více povolání, aniž byste byli stresováni obavami o vaši existenci. S výhrou na bankovním účtu nemusíte lpět na smlouvě na neurčito. S dostatečnými finančními prostředky si můžete konečně dodělat školu, kurzy a tak dále.

Výhra ve Sportce tudíž nemusí znamenat absolutní konec s prací. Třeba vám poskytne jen novou vizi. Dostatečný finanční obnos vám jednoduše bude krýt záda i při riskantním rozhodování.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru