«

»

Zvažujete koupi vozu? Zkuste Škodu Kodiaq vyhrát už dnes 9. října v mimořádném losování Sportky

Foto a zdroj: Sazka

Tento týden vám Sazka dává o jednu šanci navíc trefit výherní výsledky Sportky. Pokusit se o to můžete už dnes v rámci mimořádného slosování Sportky. Troškařit se dnes nevyplatí. Plný tiket Sportky vám totiž zajistí účast ve hře o Škodu Kodiaq v hodnotě 800 000 korun. Protože si jeden šťastlivec ze středečního losování odnesl přes 26 milionů korun, je superjackpot Sportky nižší než minule. Dnes se hraje o 36 400 000 korun. Všimnout si můžete i toho, že zatímco předpokládaná výhra v 1. pořadí (I. tah) je pouze 1 700 000 korun, ve 2. pořadí (I. tah) se hraje o 4 850 000 korun. Paradoxně na tom tedy budete lépe, když se trefíte do 2. pořadí (pokud se nebudete dělit s mnoha jinými hráči).

Sportka plní garáže svých sázkařů

Když se zadaří, neplní Sportka jen bankovní účty. Za svou dlouhou historii zaparkovala také luxusní vozy do mnoha garáží svých sázkařů. Nablýskané modely vozů nabízí převážně ve svém mimořádném losování. Vyhrává vždy majitel tiketu, jehož číslo je vylosováno.

Díky automobilům je sázení atraktivnější

Nabídkou automobilů se snaží Sazka o větší atraktivitu Sportky. V historii už byly ve hře například vozy Škoda Fabia Combi, Audi A3 Kabrio, Škoda Superb, Ford Mustang, Jaguár F-Type, Volkswagen Tiguan, Mercedes GLA, Škoda Yeti, Jeep Cherokee a další.

Jednotlivým sériím mimořádného slosování dává Sazka také reklamní názvy. Například v roce 2019 nesla série mimořádného slosování název „Letní láska”. Tehdy lákala na vítr ve vlasech ve voze Audi A3 Kabrio v hodnotě jednoho milionu korun. O vozy jste mohli hrát i v rámci „Indiánského léta” a myslíme, že také „Lovecká sezóna” vám v souvislosti se Sportkou není cizí. Luxusní vůz jste si mohli ulovit stejně jako letos také v roce 2018.

Zajímavá byla pro sázkaře určitě i soutěž o vozy Škoda Fabia Combi v roce 2015, která nesla reklamní slogan „za plný tiket plná výbava”. V tomto případě se nejednalo o mimořádné losování Sportky. Vůz jste mohli vyhrát v každém běžném losování od 13. května do 26. června.

Ode dneška mimořádné losování každý týden

Zatímco dnešní losování můžete brát ještě jako mimořádné, už příští týden se dříve mimořádné páteční losování promění v pravidelné losování. Sportku budete moci hrát 3x týdně – ve středu, v pátek a v neděli.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru