«

»

Zvednout telefon od neznámého volajícího, se někdy může vyplatit!

Foto: pixabay

Neznámá telefonní čísla, která bombardují váš mobilní telefon, mohou být obtěžující, na stranu druhou však mohou mít hodnotu až 31 milionů korun. Živou zkušenost má nejmenovaná Australanka, která hovor dlouho nezvedala, protože se bála podvodníků. Když nakonec neznámé číslo přijala, nestačila věřit vlastním uším – volala jí loterijní společnost s oznámením, že vyhrála hlavní výhru. A co kdybyste se vy o výhře v Korunce dozvěděli podobně?

Telefonát, který by rád přijal snad každý

Ať už na sebe výherní výsledky Korunky nechávají čekat, nebo ne, vy se o své výhře přes telefon nedozvíte. Není totiž běžné, že by české loterijní společnosti svým sázkařům volaly ohledně výhry. Už vůbec ne, pokud nemáte založený hráčský účet a do hry tak jdete jen s papírovým tiketem Korunka. Na něm totiž závisí celá výhra. Když jej ztratíte, ztratíte i vidinu případných milionů.

Aby začala plánovat, co s výhrou podnikne, nejprve jí potřebuje uvěřit

Představa, že máte na kontě miliony z Korunky, ale ještě s nimi nemůžete vůbec nic dělat, protože na ně zkrátka nevěříte, je šílená, ale stává se to. Ani Australanka, která v loterii The Lott vyhrála v přepočtu přes 31 milionů korun, nemohla své výhře uvěřit. Při převzetí výhry loterijní společnosti prozradila, že s výhrou bude nakládat velmi rozumně. To znamená, že nejprve zaplatí své dluhy, zajistí sebe a manžela na stáří, zaplatí školné svým dětem a teprve potom si něco koupí. Respektive až tehdy, když uvěří, že peníze na jejím bankovním účtu nejsou fikcí.

Kdyby se vám po výhře v Korunce dělo něco podobného, doporučujeme se pořádně štípnout, abyste celý proces pochopení výhry značně urychlili.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru