«

»

Zvítězila nad rakovinou a stala se milionářkou

Foto: depositphotos

Za výhru si zaplatí výšlap na osmitisícovku

Na Lynne a Davida Priceovi z Velké Británie čekaly poslední říjnové dny 2 skvělé zprávy. Tou první bylo, že se Lynne podařilo porazit rakovinu a tou druhou byla výhra v místní loterii, která jim přinesla rovný 1 000 000 liber (v přepočtu přes 29,7 milionů korun).

Lynne se delší dobu potýkala s rakovinou prsu, která jí ničila život. Když se dozvěděla, že nad zákeřnou nemocí konečně zvítězila, byla štěstím bez sebe. Další vlna euforie následovala po pár minutách, kdy jí David sdělil, že jsou z nich milionáři. Ihned společně začali jásat a Lynne si následně napustila horkou vanu, aby v ní mohla v klidu vstřebat novinky uplynulých několika málo předešlých minut.

Manželé ihned věděli, co s tak tučnou loterijní výhrou udělají. David si chce splnit dětský sen a věnovat se svému koníčku, jímž je horolezectví, a hodlá zdolat nejvyšší horu na Zemi, jež je vysoká 8848 metrů. Společně hodlají vyrazit na dlouhou dovolenou, při níž chtějí poznat celou Čínu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru