«

»

127x za jídlo v restauraci nezaplatil…. 128. pokus mu ale nevyšel

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce stále nevychází, ale i přesto si v restauraci chcete dopřát dobré jídlo a pití? Proč ne! Obecně tady na Sedmičkách doporučujeme se na výhru v loterii příliš neupírat. Problémem však je, když se na vás výhra v loterii neusměje a zároveň nebudete chtít dát z peněženky ani korunu. To je i případ osmapadesátiletého notorického neplatiče, jemuž jeho 128. pokus nezaplatit v restauraci za jídlo nevyšel.

Málem zase utekl bez placení

Budete restaurace navštěvovat častěji, když vám na účtu přistanou výherní výsledky Sportky? Osmapadesátiletý podvodník navštívil v posledních letech restaurace minimálně 128x. V žádném z těchto případů nezaplatil. O tom, že v Nizozemsku řádí notorický neplatič, neměl majitel restaurace De Waag Mike Hogeveen ani ponětí. Když se podvodník objevil u něj v zařízení, dopadl ho a předal jej do rukou zákona. To by se mu nikdy nepodařilo nebýt všímavého záchranáře.

Nabídl mu, že svůj účet může zaplatit později

Budete v restauraci platit i za ostatní, až vyhrajete ve Sportce? Nejmenovaný podvodník to dělal, aniž by mu z peněženky ubývaly jeho finanční prostředky. Když se asi po sto dvacáté osmé pokusil o stejnou taktiku a znovu zval na drinky ostatní hosty restaurace, nevěděl, že je to jeho poslední pokus. Majiteli restaurace začalo být chování tohoto muže hned podezřelé. Když se mu však roztřásla ruka a předstíral mrtvici, okamžitě zavolal záchranku. Záchranáři však neodhalili zdravotní problém, pro který by muže hospitalizovali, a tak se chystali odjet. Majiteli restaurace bylo muže i tak líto a nabídl mu pomoc alespoň tím, že svůj účet může zaplatit později. Když mu neplatič hlásil svou adresu, jeden ze záchranářů, kteří byli pořád na místě, zpozorněl. Tato adresa se totiž neshodovala s adresou, kterou obdrželi oni. Proto na místo vyjela i policie a podvodníka odváděla v poutech. Teprve až po tomto incidentu se majitel restaurace dovtípil, s kým měl tu čest.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru