«

»

17 miliard – padl druhý největší jackpot v historii USA

Foto: reuters.com

Americká zaměstnankyně nemocnice se stala miliardářkou, ve hře Powerball trefila všechna čísla!

Každé losování a výsledky Sportky nyní během zhruba dvou měsíců přinesou díky hře stokrát 2 miliony pěti šťastlivcům dvoumilionovou výhru.

» » » SPORTKA AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY A VÝHRY ONLINE « « «

To je ale jen velmi malý zlomek částky, kterou tuto středu večer 23. srpna získala výherkyně z USA. Mavis Wanczyková (53) totiž ve hře Powerball vyhrála 758,7 milionu dolarů, což dělá v přepočtu přes 16,5 miliardy korun. Výherní tiket, který jí přinesl historicky druhý nejvyšší jackpot ve Spojených státech, si vsadila ve městě Chicopee, Massachusetts, a uhodla všech 6 čísel, tedy přesněji 5 + 1 dodatkové.

Šance, že někdo bude mít takové štěstí a uhádne všechna čísla, je velmi mizivá. Americká výherkyně má teď dvě možnosti na připsání výhry. Může si ji nechat vyplatit najednou, kdy jí loterijní kancelář předá zhruba 440 milionů dolarů anebo si ji nechat vyplácet měsíčně po dobu 2,5 roku. V obou situacích ale výhra bude ještě snížena o daň.

4.2/5 - (5 votes)

1 komentář

  1. lia

    tak to gratuluji

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru