«

»

400 let starý dům, který byl postavený v Amsterdamu a poté převezený do New Yorku, je k mání za necelých 14 milionů dolarů (zhruba 319 milionů korun)

Foto: Pixabay

Vyhrát v Eurojackpotu, můžete se přestěhovat do New Yorku a rovnou v něm koupit poslední z nabízených perel dávné historie – 400 let starý honosný dům se zajímavou historií. Právě ona výhra v Eurojackpotu by vám přinesla zásadních 14 milionů dolarů (zhruba 319 milionů korun), za které se dům prodává.

Honosný dům je po rekonstrukci a nabízí široké využití

Výherní výsledky Eurojackpotu vás zahrnou luxusem. Ten můžete klidně skloubit s historií, pokud na to budete mít. Zrovna teď je na prodej 400 let starý dům ze 17. století stojící na newyorské adrese East 19th Street v Gramercy Park. Dům nabízí nekonečné metry čtvereční luxusu. Konkrétně jeho obytná plocha zaujímá přes 2000 metrů čtverečních. Dům je vhodný nejen k luxusnímu bydlení – i přes velké prostory je velice útulný, nýbrž k pořádání nejrůznějších akcí – má šest ložnic a pět koupelen. Zajímavá je i jeho historie. Dům totiž vznikl v Amsterdamu a v roce 1845 se kus po kusu plavil přes oceán až do New Yorku, kde byl znovu sestaven. V 70. letech 20. století ho obýval módní návrhář Oleg Cassini. Po jeho smrti v roce 2006 se stal součástí soudních sporů. Až na začátku tohoto roku byl prodán v aukci investorovi za 5 milionů dolarů. Ten ho pak proměnil v luxusní sídlo a chce za něj aktuální cenu – téměř 14 milionů dolarů.

Historické kouzlo domu zůstalo láskyplně zachováno

Na domě, za který byste utratili podstatnou část výhry v Eurojackpotu, je působivé to, že jeho historie v něm zůstala zachována. Jeho prodejní inzerát dokonce hlásá, že se jedná o jeden z posledních velkých architektonicky významných městských domů, které jsou v New Yorku k dispozici pro soukromé vlastnictví. Po výhře v Eurojackpotu bychom určitě neváhali!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru