«

»

866 milionů z Eurojackpotu připadlo znovu Německu. Dnes se hraje o 246 milionů a čeští hráči se mohou těšit na prémiové úterky

Foto: Sazka

V úterý 31. 10. padlo první pořadí Eurojackpotu a jediný tiket bral 866 milionů. V takových případech hráčům nejspíš ani nevadí, když není překročena miliarda, že? Čeští hráči poslední říjnový den neměli štěstí, ale už dnes – v pátek 3. listopadu mohou hrát o listopadovou čtvrt miliardy korun a už příští úterky se mohou těšit na prémie v podobě luxusního vozu Land Rover Defender.

Tentokrát se Eurojackpot nedostal ani nad miliardu

Zatímco naposledy Eurojackpot výherní výsledky přesáhly miliardovou hranici – bylo to v pátek 13. 10., když si Německo ze hry odneslo přes 1,3 miliardy korun, minulé slosování se německý výherce musel spokojit s 866 miliony. Ale kdo by tohle nebral? Výherní byla čísla 6, 15, 21, 34, 48, 1 a 5.  Jen škoda, že Čechům se v Eurojackpotu v poslední době více méně nedaří. Například první pořadí Extra 6 letos nepadlo ani jedinkrát.  V minulém roce to ale bylo až 7x. V roce 2021 to bylo 6x a v roce 2020 alespoň 2x. Dobrou zprávou však je, že nás do konce roku 2023 čeká s dneškem ještě 17 eurojackpotových slosování. Za tu dobu lze stihnout leccos.

Už příště se bude hrát o vozy Land Rover Defender 

Už příští slosování, které připadá na úterý 7. listopadu, se kromě Eurojackpotu v hlavní hře hraje mimo jiné o Land Rover Defender v hodnotě 2,2 milionu. Počty Defenderů ve hře se přitom budou zvyšovat. V úterý 14. 11. se bude hrát o dva tyto luxusní vozy, v úterý 21. 11. o tři Land Rovery Defendery a v úterý 28. 11. o čtyři vozy Land Rover Defender. Podobná stupňující se prémie byla ve hře také v dubnu tohoto roku.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Anonym

    Podvody vládnou světem!!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru