«

»

900 let staré sídlo a mimo jiné i domov Wolfganga Amadea Mozarta s 50 pokoji bude od prosince na prodej

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce vás může přivést na myšlenku koupit si zámek nebo hrad. Pokud budete lpět na lokaci v Rakousku, může být stavba postavená v roce 1130 vaše. Tedy za předpokladu, že na ni budete mít. Historický zámek v rakouském lyžařském městečku Semmering se už v prosinci dostane do aukce za zatím ještě neznámou cenu. Naposledy byl prodáván za 13 milionů dolarů (zhruba 290 milionů korun).

Aktuální majitelé zámek pronajímají více zájemcům

Aktuálně se v zámku děje všelicos. Jeho aktuální majitelé jej používají pro pořádání hudebních koncertů,  jsou v něm nějaké obchůdky, přednášky… zkrátka i to je cesta, jak využít prostor padesáti rozlehlých pokojů. Ty všechny už ale mohou být brzy vaše. Záleží na tom, jak vysoké výherní výsledky Sportky trefíte. Zámek byl postavený v roce 1130 a byl posledním domovem skladatele Wolfganga Amadea Mozarta. Ten zde mimo jiné dokončil svoji nejznámější skladbu „Requiem”, která je považovaná za jeden z nejcennějších rukopisů na světě. Zámek má 50 pokojů a mezi nimi také kapli a kobku. Ani v moderní době zde však nebudete ztraceni. Zámek prošel rekonstrukcemi, a tak může nabídnout i vlastní kino, knihovnu a skvělé prostory pro zábavu a pořádání všelijakých akcí. No není tohle značka ideál? Pro toho, který by zde chtěl bydlet a zároveň rozjet své podnikání, dokonalé!

Už brzy mohou být tyto velkolepé prostory vaše

Tento zázrak s dostatkem místa pro cokoliv, co budete chtít po výhře ve Sportce dělat, se jmenuje Schloss Stuppach. Společnost Sotheby’s Concierge Auctions bude přijímat nabídky od 1. prosince. Do té doby je dobré trefit superjackpot Sportky. Protože zámek Wolfganga Amadea Mozarta na tak dobré adrese, jako je rakouské lyžařské středisko, je zkrátka ideální pro všemožné podnikatelské záměry.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru