«

Červencová Sportka byla úrodná na výhry v prvním pořadí

Foto: Pixabay

Do července Sportka vstupovala se superjackpotem 180 000 000 Kč (z toho bonus byl přes 153 milionů korun). S červencem se loučila a její superjackpot skýtal 211 milionů korun (z toho přes 192 milionů bylo v bonusu). Sportka se v červenci losovala celkem 13x, z toho 2x se hrálo o prémiové miliony.

První milionová výhra padla hned v prvním červencovém losování

Červencové výhry ve Sportce na sebe nenechaly dlouho čekat. Hned první losování ve středu 2. července padla výhra prvního tahu prvního pořadí ve výši 18 864 882 Kč (1x). Výherní čísla byla 16, 19, 26, 39, 43 a 48. Výherní bylo i druhé pořadí Šance s výhrou 100 000 Kč (1x).

Další milionová výhra přišla až v neděli 6. července, a to ve výši rovného milionu z prvního tahu druhého pořadí (1x).

V pátek 11. července na tom hráči byli podobně, když v prvním tahu druhého pořadí padla téměř milionová výhra (přes 985 tisíc korun 1x).

Další trefy do výherních výsledků Sportky si počkaly na středu 16. července, kdy se hráči trefili jak do prvního, tak i do druhého tahu prvního pořadí. V prvním tahu prvního pořadí bral výherce výhru ve výši 10 842 015 Kč (1x) na čísla 3, 10, 11, 18, 20 a 29. V druhém tahu prvního pořadí to byla o dost vyšší výhra, a to 34 819 910 Kč (1x), kterou přinesl tip na čísla 1, 4, 28, 42, 43 a 49.

Hráči se trefovali i do druhého výherního pořadí

V pátek 18. července padaly další miliony. Hráč se znovu trefil do prvního tahu prvního pořadí, kde na něj zbyly pouhé 3 miliony (1x). Vyhrával také hráč v druhém pořadí prvního tahu, ze kterého bral rovný milion korun (1x).

V neděli 20. července padlo první pořadí Šance a s ním rovný milion korun (1x).

Ve středu 23. července padly hned tři milionové výhry v druhém tahu druhého pořadí.

Výherní výsledky Sportky padaly také v neděli 27. července, kdy šťastlivec trefil 10 679 982 Kč (1x) v druhém tahu prvního pořadí na čísla 15, 18, 19, 21, 39 a 47. Výherní bylo i první pořadí Šance a s ním výhra 1 000 000 Kč (1x).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru