«

»

A zase nic! V odolávajícím superjackpotu Sportky je 196 milionů. V bonusu chybí už jen něco přes čtyři miliony

Foto: Pixabay

Většina pravidelných hráčů Sportky si nenechala ujít sázku na neděli 7. ledna s tím, že doufala v to, že trefí alespoň část z velké hromady bohatství, která v superjackpotu aktuálně je. Žádná větší výhra se však ani tentokrát nekonala. Což o to, šanci mají zase příště. Poměrně svazujícím faktem je ten, že bonus už se téměř dotýká své hranice 150 milionů korun. Pro středeční losování 10. ledna je ve hře 196 milionů korun, z toho bonus činí 145 763 071 Kč. Už jen něco přes čtyři miliony a začne hra 100 x milion, která bonus sníží o celých 100 milionů korun.

Oba tahy prvního pořadí jsou slušné

Výherní výsledky Sportky vůbec nemusí vycházet z toho, že by měl nebo dokonce musí být trefen superjackpot. Že se něco takového podaří jen velmi zřídka, a to souběžně s vysokými částkami, o tom svědčí pouhý fakt, že naposledy byl superjackpot ve Sportce trefen v srpnu minulého roku. Od té doby nádherně přibývá na váze. Teď však přišla rozhodující chvíle. Už jen dnes 10. ledna, možná ještě v pátek 12. ledna se může hrát o částku atakující 200 milionů. Bonus totiž tvoří většinu jejího „peněžního tuku” – je přes 145 milionů vysoký. A i když jsou oba tahy prvního pořadí poměrně slušně naplněné – v prvním tahu je přes 49  a v druhém tahu přes 35 milionů, hlavní pozornost sklízí právě bonus.

Hráčům jde o čas

Hráčům Sportky jde doslova o čas. Už jen dnes, možná ještě v pátek a bonus Sportky, nebude-li trefen, se rozplyne do doplňkové hry a bude k dispozici pro všechny hráče. To nepotěší především ty, kteří se do čísel superjackpotu náhodou trefí těsně po tom, co se tak stane. V bonusu pak zůstane v uvozovkách jen 50 milionů. Spolu s prvním tahem prvního pořadí však bude pořád atakovat superjackpot 100 milionů (podle aktuální výše jackpotů).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru