«

»

Aby pro své dcery získal lístky na Taylor Swift, nechal si na zadek vytetovat podobiznu slavného páru

Foto: Pixabay

Výhra v loterii Sportka nemusí být jediná, která potěší. Své o tom ví nebojácný australský otec Luke Porter z Adelaide, který se přihlásil do rozhlasové soutěže o vstupenky na Eras Tour Taylor Swift pro své tři dcery.

Otec tří dcer obětoval jednu polovinu svého zadku

Výherní výsledky Sportky nemusí přijít, a přesto pro svou rodinu můžete udělat něco, co ji ohromí podobně jako loterijní výhra. Čin, který Luke Porter pro svou rodinu podstoupil, jen tak nevymaže. No hlavně, že jeho dcery pojedou na koncert Taylor Swift. Když totiž jednou přišel domů, našel svou rodinu v slzách. Manželka i jeho tři dcery plakaly nad tím, že už se jim nepodařilo sehnat volné lístky na oblíbenou zpěvačku. Když pak Porter zaslechl v rádiu bizarní soutěž o lístky, neváhal se do ní přihlásit. Byla určena pro rodiče podobně nadšených dětí, kteří měli udělat něco bláznivého a nepřekonatelného. Co by to tak mohlo být? Tetování! Tohle napadlo manželku Portera a ten s tím souhlasil. 30. října roku 2023 tedy Porter seděl v tetovacím studiu a na zadek si nechával tetovat podobiznu Taylor Swift a jejího přítele Travise Kelce… a to jen velmi krátce po tom, co slavný pár svůj vztah veřejně oznámil.

Do soutěže se přihlásilo hned několik odvážných rodičů

Výhra ve Sportce vám také může vydělat na nějaké to tetování. Nejspíš ani po ní si na zadek nebudete tetovat podobiznu celebrit krátce po tom, co oznámí svůj vztah. A nejspíš takováto odvaha umožnila Porterovi zvítězit. A to dokonce nad jednou paní, která si pro svou dceru úplně oholila hlavu. Jenže vlasy dorostou, kdežto tak objemné tetování už se jen tak nevymaže. V soutěži byla i paní, která se i přes svůj velký strach z pavouků rozhodla do ruky chytit obří tarantuli nebo jiná žena, která s odporem jedla rybí oči. Nic z toho však na odvážného Portera nestačilo. Ten se tak pro své dcery mohl stát nepřekonatelným hrdinou.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru