«

»

Američanka z Atlantic City vyhrála v automatu jackpot v přepočtu 57 milionů korun, ale obsluha jí ho odmítla vyplatit s tím, že jde o technickou závadu

Foto: Pixabay

Neuvěřitelné štěstí měla Američanka Roney Bealová (72), která do hracího automatu v kasinu naházela několik stovek dolarů a ty jí přinesly výhru v přepočtu 57 milionů korun. Displej automatu mluvil jasně, když hlásil výhru. Ostatní hráči jí začali gratulovat. Pak ale přišel majitel s tím, že jde o technickou chybu automatu, který byl špatně nakloněný. No umíte si představit, že vám někdo takhle popře jasnou výhru ve Sportce?

Hráčka se hodlá soudit

Vyhrát někdy nestačí. Někdy musíte o svou výhru ještě zabojovat. A je to i případ seniorky Roney Bealové, která si nárokuje výhru na automatu ve výši 57 milionů korun. Proti je majitel kasina, který ihned po výhře k ženě přišel a omlouval se, že o jackpot nejde, že je to technická chyba. Rovnou před ní automat otevřeli a něco tam přenastavili. Pak ženu požádali, aby automat roztočila znovu. To ale odmítla a okamžitě zavolala svého právníka. Má za to, že s automatem manipulovali záměrně, aby později nešlo dokázat, že vyhrála. O peníze se hodlá soudit a doufá, že boj vyhraje dříve, než zemře. Naštěstí o výherní výsledky Sportky se se Sazkou nikdy soudit nemusíte.

Podle právníků má žena velkou šanci na výhru

Podle právníků i podle podobných případů, které se už staly, má žena obrovskou šanci soudní spor vyhrát. Udělala dobře, když ubohou kompenzaci ve výši několika tisíc korun za údajnou chybu automatu od majitele kasina odmítla. Právník chce pro svou klientku z podvodníka vymoci mnohem více, než by býval zaplatil z jackpotu hracího automatu. A tak nezbývá, než čekat. Podobný případ se odehrál celkem nedávno. Tehdy muž z Ameriky na svůj jackpot z hracího automatu čekal dlouhých šest let. A jak dlouho budete na výhru ve Sportce čekat vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru