«

»

Ani boháčům nemusí vyjít všechny jejich plány

Foto: Pixabay

Říkáte si, že když z vás Sportka vytvoří milionáře, všechny vaše plány vám půjdou na ruku? No nemusí tomu tak být. Také milionáři i miliardáři mohou zažít pocit frustrace z něčeho, co se zkrátka nepovedlo. Své o tom ví všichni zájemci o tříletou plavbu kolem světa se společností Life at Sea Cruises, která měla původně započít 1. listopadu 2023, ale už teď je jasné, že z ní nic nebude, nebo respektive bude, ale je potřeba si na další pokus počkat.

Spousta lidí nemá kde bydlet jen proto, že společnost pro své plány nenašla vhodnou loď

Je to až k nevíře, že své výherní výsledky Sportky vložíte do něčeho, co někdo maximálně zpacká. Společnost Life at Sea Cruises nalákala řadu zájemců na tříletou plavbu kolem světa. Loď měla vyrazit 1. listopadu z Istanbulu, ale sešlo z toho. Jakkoliv vedení společnosti naštvané zájemce uklidňovalo, že se odjezd posouvá jen o několik dní, nakonec to vůbec nedopadlo. Ani v domluvený den vyplutí totiž ti drzouni neměli žádnou představu o tom, do jaké lodi cestující nasáčkují. Loď je vážně tím, na čem to všechno krachlo. Palubní lístky přitom už byly všechny vyprodané a ty nejdražší zájemce vyšly klidně i na dva a půl milionu korun.  Lidé jsou pochopitelně naštvaní. Ne vždy se totiž jednalo o boháče, kteří si ihned mohli změnit plány. Mezi zájemci o cestu byli i takoví blázni, kteří prodali své domy a byty, aby mohli toto dobrodružství zažít. A nejen to. Řada z nich rozvázala své pracovní smlouvy a závazky. Po tom, co výlet nevyšel a loď nevyplula,  se tak ocitli v jakémsi frustrujícím vzduchoprázdnu. Jak teď narychlo ušít další plány?

Jiná společnost má odvahu nabízet další a ještě déle trvající cestu kolem světa

Pokud jste v době, kdy byla cesta kolem světa nabízena, nebyli bohatí, ale výhra ve Sportce se vám podařila teď, zbystřete. Cesta lodí kolem světa je znovu k mání. Nyní ji bude organizovat společnost Villa Vie Residences, která už loď prý koupila. Tento výlet bude mít sice menší kapacitu, zato však bude mnohem promyšlenější a o půl roku delší.  Na svou cestu by měla loď s pasažéry vyplout v květnu 2024 a během doby tři a půl let navštívit 147 zemí a zakotvit ve 425 přístavech. No nekupte to!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru