«

»

Ani milionářům se nemusí splnit úplně všechna přání

Foto: pixabay

Myslíte si, že až vyhrajete ve Šťastných 10, splníte si opravdu všechna přání? Možná a možná taky ne! Ani milionářům se totiž úplně všechna přání nemusí splnit. Své o tom ví žena z Colorada, která v loterii vyhrála 250 tisíc dolarů (v přepočtu 5,5 milionu korun). Jejím prvním přáním bylo zůstat v anonymitě. Loterijní společnost jí v rámci svých možností sice vyšla vstříc. Vzhledem ale k tomu, že Joanie bydlí ve vesnici, která má všehovšudy jen 27 obyvatel, budou tyto kroky nejspíš k ničemu.

Bojí se, že se o výhře brzy dozví celá vesnice

Ani výherním výsledkům Šťastných 10 nemusíte na první pohled věřit, protože ačkoliv sázíte, je výhra v loterii něco, čemu nevěříte. Ani Joanie z Colorada své výhře, jejíž oznámení jí přišlo do emailu, zprvu nevěřila. Prý si myslela, že je to nějaký podvodný email, který láká na výhru a pak zvědavci, který klikne na odkaz, vylustruje účet. Protože ale nic nechtěla nechat náhodě, kontaktovala loterijní společnost, která jí výhru potvrdila. Ale převzít miliony a stát se milionářem vůbec není lehká věc, o čemž se Joanie přesvědčila posléze. Bylo potřeba převzít výhru, a tak se s loterijní společnosti domluvila, aby to šlo v co největší možné anonymitě. Vzhledem k pravidlům, která v Coloradu platí, nemusela výherkyně pózovat s obřím šekem. Nicméně bylo tam její křestní jméno spolu s počátečním písmenem jejího příjmení. A to už leccos vypovídá. Její strach, že se o výhře brzy dozví celá vesnice, byl tedy oprávněný. Aby ne, když vesnici sdílí pouze s dalšími 26 obyvateli.

Z výhry si chce pořídit alpaky, její většinu pak uloží na horší časy

Výhra ve Šťastných 10 vám umožní chovat neobvyklá zvířata. Alpaky, které má Joanie v plánu koupit, v Coloradu nejspíš neobvyklé nejsou. To ale neznamená, že vy nemůžete chovat třeba hrocha ve vlastní mini zoo. Samozřejmě berte nás s nadsázkou. Je vidět, že ani Joanie výhra nijak nerozhodila. Většinu z ní chce uložit na horší časy. Nákup alpak je pak čistě podnikatelský záměr, nejspíš pak chce podnikat s jejich vysoce kvalitní vlnou. Navíc pořád bude spojená s přírodou… zkrátka ideální způsob, jak se vypořádat s miliony, které vám zčistajasna spadnou do klína.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru