«

»

Ani po výhře v loterii nebudete moci poručit slunci a větru… přesto se o to starosta francouzské obce alespoň pokusil…

Foto: Pixabay

Ani velká výhra v Eurojackpotu z vás neudělá mocnou bytost, která by snad zastavila živelné pohromy nebo ze světa vymýtila všechny nemoci. Přesto se o to starosta severofrancouzské obce Raillencourt-Sainte-Olle alespoň pokusil, a to i bez výhry v loterii. S okamžitou platností vydal vyhlášku, která v jeho obci zakazuje sněžení. Že by se zbláznil?

Radnici zaplavila vlna stížností ohledně napadaného sněhu

Výherní výsledky Eurojackpotu vůbec nemusí přijít, a přesto můžete být v životě vítězem. Jak? Třeba tím, že vsadíte na humor v každé situaci. Pouhé čtyři centimetry sněhu dokázaly zkomplikovat dopravu i život obce Raillencourt-Sainte-Olle ve Francii. Hned po sněhu se na radnici snesla i vlna stížností a rozladěných výlevů všech obyvatel. Starosta dělal, co mohl, ale ani tak mu jeho pracovní stroje a zaměstnanci nestačili na to, aby vše bylo tip-top. Proto vsadil na humor a na webu obce vyvěsil netradiční vyhlášku. Zkrátka a dobře s okamžitou platností zakazuje jakékoliv sněžení. V jeho obci odteď nespadne jediná vločka! Vyhláška, která byla myšlena žertem, mnohé pobavila, jiné však ještě více rozladila. S tím už však starosta nic nezmůže. Vždy se najdou netolerantní lidé, kterým bude něco vadit.

Po výhře v loterii se do vesnice, kde starosta zakazuje, aby padal sníh, můžete zajet podívat

Až vám na účtu přistane výhra v Eurojackpotu, můžete se do této vesnice, kde starosta zakazuje sněhovým vločkám, aby padaly, zajet podívat. Koneckonců letadlem je to přes dvě hodiny cesty, a proto výhru v loterii nepotřebujete. Možná, že i vám pomůže se přes stále nepřicházející výhru v Eurojackpotu přenést humorem. Tak třeba s okamžitou platností přikažte, aby vám výhra konečně padla!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru