«

»

Aniž by stihl utratit svou loňskou výhru v loterii, trefil další podobně velkou

Foto: Pixabay

Muž z New Yorku má opravdu velké štěstí. Ale neskutečně obrovské! S rozestupem jednoho roku se mu podařilo hned 2x trefit výhru pokaždé v jiné loterii. Loni ve hře „Black Titanium” vyhrál 10 milionů dolarů a teď ve stíracím losu ”200x stírací hra newyorské loterie” také 10 milionů dolarů. To je 2x téměř čtvrt miliardy… no věřili byste tomu? Komu by se nelíbilo tohle štěstí zopakovat třeba v Eurojackpotu?

Pokořil rovnou dvě neuvěřitelné šance na výhru

Že trefit výherní výsledky Eurojackpotu není jen tak, o tom se můžete přesvědčit další a další nevýherní slosování. Jinak to má ale Wayne Murray z New Yorku, který miluje hraní loterijních her. Nemalé štěstí se na něj usmálo už minulý rok v srpnu, když v loterii Black Titanium, která ho stála asi 30 dolarů, vyhrál hlavní cenu 10 milionů dolarů (dnes zhruba 226 milionů korun). Brát takovou výhru, tak se na další tikety už ani nepodíváte? Ne tak docela. I tady se ukazuje, že s jídlem roste chuť. Muže navíc loterijní hry ohromně baví, a tak se mu nedávno podařilo trefit další neuvěřitelnou sumu – tentokrát ve stíracím losu newyorské loterie a znovu ve výši 10 milionů dolarů. Zatímco pravděpodobnost na výhru v první zmíněné loterii je 1 ku 3,53 milionu, šance na výhru ve stíracím losu je 1 ku 3,64 milionu. Pokořit obě tyto velmi nízké šance na výhru s rozestupem jednoho roku, to je zkrátka neuvěřitelné.

Peníze ho prý nezkazily

Výherce se v obou případech rozhodl pro okamžitou výplatu. Pokaždé si po odečtení daní a ostatních poplatků odnesl něco přes 6 milionů dolarů. Peníze ho však nijak zvlášť nezměnily. Na otázky novinářů byl sice skoupý, ale to byste byli při výhře v Eurojackpotu nejspíš také, ne? Možnost anonymity se bohužel na šťastného muže nevztahuje, a tak se i teď, stejně jako loni někteří jeho sousedé dozví, s jakým boháčem sdílí popelnici před domem. Novináři se na vítěze zeptali alespoň lidí v jeho okolí. Ti se svorně shodli na tom, že je to zlatý člověk. Prý žije v domě po své mamince a pratetě, o které se do poslední chvíle svědomitě staral. Takovému člověku prý lidé přejí dokonce i třetí podobnou výhru v loterii. Muž prý pomůže úplně se vším. Je velmi laskavý a peníze mu nevtiskly žádné milionářské móresy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru