«

»

Aniž by vznikla jediná epizoda, jsou stovky milionů na seriál pro Netflix v háji

Foto: Pixabay

Výhra v Extra Rentě vás může zcela pobláznit. Jó když vám miliony stoupnou do hlavy, tak jdou povinnosti stranou. Své o tom ví i společnost Netflix, která vsadila, respektive přeplatila špatného režiséra. Konkrétně se jedná o Karla Rinsche, který měl úspěch s filmem 47 Róninů… proto o jeho chystaný další sci-fi seriál měla společnost pochopitelně velký zájem. Až takový, že režiséra přeplatila a vyfoukla ho pod nosem konkurenčnímu Amazonu. Jeho vedení se teď musí smát, až se za břicho popadá. Doteď totiž nevznikla jedna jediná epizoda. Místo natáčení utratil režisér stovky milionů za drahá luxusní auta, nábytek nebo za investice do kryptoměny.

Miliony mu nejspíš vyfoukly veškerou inspiraci a tvořivost

Výherní výsledky Extra Renty vám mohou úplně zatemnit mysl. Své o tom ví okolí ohledně režiséra Carla Rinsche a hlavně pak společnost Netflix. Ta režiséra přeplatila a předplatila částkou v přepočtu až 1,2 miliardy korun za to, že pro ni natočí působivý sci-fi seriál, který k televizním obrazovkách přitáhne miliony diváků. O miliony opravdu šlo, jenže se celá věc zvrhla. Když režisér dostal částku na účet, jakoby mu zatemnila mozek. Místo práce na seriálu se pustil do investování do kryptoměn, nakupování luxusních aut a vybavování svých sídel luxusním nábytkem. Takhle utratil stovky milionů, aniž by vznikla jedna jediná epizoda. Společnost Netflix tohle samozřejmě nakrklo a spolupráci s ním zrušila. Nebyla to však ona, která dala podnět k arbitrážnímu řízení. Na společnost si drze stěžoval sám režisér, který nějakým způsobem přišel na to, že mu společnost nezaplatila dostatečně a za jeho nicnedělání mu ještě dluží.

Od začátku se prý choval pomateně

Rozhodnutí vybrat si tohoto režiséra jako jednoho z hlavních tahounů své platformy společnost Netflix učinila už v roce 2018. Do teď se spor táhne. No představte si, že byste miliony z výhry v Extra Rentě vložili do někoho, který by s vámi absolutně nespolupracoval. Nejen společnost Netflix, ale i jeho okolí včetně režisérovy bývalé manželky si všimlo, že se filmař chová velmi zvláštně. Od té doby, co na zakázku kývnul, o sobě začal prohlašovat, že prý dokáže předpovídat údery blesků, anebo že přišel na záhadu přenosu covidu-19. No něco ten jeho stomilionový dluh smáznout musí, no ne?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru