«

»

Auto z Účtenkovky předala výherci přímo ministryně financí

Foto: zpravy.aktualne.cz

Účtenkovka zveřejnila výherce automobilu Ford Focus

V pondělí si přímo od ministryně financí Aleny Schillerové přišli vyzvednout výhru z účtenkové loterie manželé z Náchodska, kteří za svou přihlášenou účtenku v hodnotě přes 200 Kč, kterou obdrželi za nákup v drogerii, získali automobil Ford Focus v hodnotě 400 000 korun, i když zatím tedy jen na papíře. Ke zveřejnění výherců došlo za jejich souhlasu. Pokud by ten nevydali, mohli by zůstat v anonymitě, stejně jako někteří další hráči, kteří si přišli na jednu z předních cen.

Tito výherci od prvního do posledního listopadu posbírali a do Účtenkovky zaregistrovali asi 20 účtenek. I to ale stačilo v prosincovém losování Účtenkovky na výhru automobilu za 2. pořadí. Mezi dalšími cenami, které se v této loterii dají získat, je 1 milion korun za 1. místo a dále 300 000, 200 000 a 100 000 korun za třetí, čtvrté a páté místo. Následuje 20 cen po 20 tisíc korunách, 1 000 cen po 1 tisícikoruně a 20 000 cen po stokoruně.

4.1/5 - (7 votes)

2 komentáře

  1. Vladislav Kis

    Tak to tedy vidím poprvé v životě, že někdo v Česku skutečně něco vyhrál. Jak je vidět tak se náramně divili i ti výherci. Děkujeme.

  2. Kopáček Miroslav

    Prosím inf. zadal jsem do slosování účtenky některé nebyli nalezeny,když jsem zadal bkp ukázalo,že se ověřují
    a stále to trvá to ověřování za něklik dní se objeví nenalezeno.
    Děkuji za odpoěď

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru