«

»

Až trefíte výhru v loterii, nebudete mít s placením v restauracích vůbec žádný problém

Foto: Pixabay

Jaké pocity máte ve chvíli, kdy za sebe chcete v restauraci zaplatit? Že normálně zaplatíte? No vidíte a ne u všech je to takhle samozřejmé. Například o Litevce Aidase J. se doteď pokoušel infarkt pokaždé, když ve španělských restauracích snědl a vypil něco dobrého. Další sanitky už nejspíš nebudou nutné. Ne proto, že by mu srdce už definitivně vypovědělo službu, nýbrž proto, že už mu na to nikdo neskočil. No jen si představte, že byste se zrovna takhle rozhodli řešit stále nepřicházející výhru ve Sportce!

Co mu párkrát prošlo, naposledy už nevyšlo

Postup měl asi padesátiletý muž původem z Litvy vždy stejný. V restauračních zařízeních v okolí španělského města Alicante se vždycky dobře najedl a napil. Místo placení však začal předstírat infarkt. Co v prvních pár pokusech zaměstnance restaurace šokovalo natolik, že od zákazníka, kterého odvezla sanitka, nechtěli ani vyrovnat účet, to se později stalo být velmi podezřelé. Došlo to tak daleko, že se notorický neplatič v restauračních zařízeních proslavil natolik, že už v nich začala kolovat i jeho fotografie. Ta nakonec pomohla poslednímu podniku Litevce prokouknout a namísto sanitky zavolat policii. Zdalipak by toto divadlo hrál i s výherními výsledky Sportky v kapse?

V posledním podniku podvodníka prokoukli

Je jasné, že většina lidí v restauraci buď zaplatí, nebo do ní vůbec neleze, a to bez ohledu na případnou výhru v loterii Sportka. Proč Litevec toto divadlo, které mu prošlo více než dvacetkrát, podstupoval, je záhadou. Třeba opravdu neměl peníze, ale nehodlal slevit ze svých nároků. Třeba celou záležitost bral jako adrenalinovou hru, která mu vlévala život do žil. Ať už to bylo jakkoliv, teď si Litevec svůj trest odpyká. Při poslední návštěvě restaurace si objednal paellu a dvě whisky. Po tom, co dojedl, se rádoby neviditelně začal odebírat pryč z restaurace. V tom mu ale obsluha zabránila. Pak tedy začal předstírat infarkt. Ale ani na to mu personál neskočil. Místo sanitky zavolal majitel restaurace rovnou policii, která si podvodníka odvezla.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru