«

»

Až vyhrajete miliony, můžete obrážet hospody celého světa

Foto: Pixabay

S výhrou v Eurojackpotu z vás spadnou všechny závazky a vy možná budete přemýšlet o tom, jak zabít nudu. Ir Colm Dalton má proti nudě skvělý plán. Ve svém životě, aniž by měl výhru v loterii v kapse, hodlá navštívit všechny tradiční irské nálevny. Nejen ve svém rodném Skotsku, nýbrž po celém světě. Zatím má splněno asi 100 podniků ve 35 různých státech. Do důchodu má však co dělat. Podle odhadů se jich na celém světě nachází až 6500.

Spíše než hospodský povaleč je to cestovatel nadšenec

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou vést vaše kroky všude možně a s různým cílem. Ir Colm Dalton se však rozhodl na výhru nečekat a vydat se za vlastní peníze a po svých nohách prozkoumat irské nálevny po celém světě. Na tradiční irskou nálevnu je prý zvyklý z dob svého dětství. Jeho rodiče byli muzikanti, kteří v těchto nálevnách bavili zákazníky. On na ně čekal hezky u stolu s miskou lupínků a pitím. A protože jednou na svých cestách narazil na typickou irskou nálevnu i tam, kde ji vůbec nečekal, rozhodl se, že zkusí prozkoumat všechny. Své postřehy sdílí se svými fanoušky prostřednictvím svého blogu.

Jedna skvělá irská nálevna je na Azorách v Portugalsku

A protože jich je po celém světě asi 6500, má do konce svých dnů, co dělat. Daltonovi však vzdálený cíl vůbec nevadí. Naopak je rád, že díky tomuto nápadu se podívá i do míst, která by třeba jinak nenavštívil. Jako vášnivý cestovatel sdílí své tipy z cest na svém blogu. Zatím nejlepším irským podnikem, který navštívil, je ten na portugalských Azorách a jmenuje se Ned Kelly´s. Tak si třeba právě tam zajedete přiťuknout skvělou whisky na vaši výhru v Eurojackpotu! Že v ní potkáte Colma Daltona je však nejspíš vyloučené. Ir má před sebou ještě pořádný kus cesty na to, aby se vracel do míst, která už navštívil.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru