«

»

Během okružní plavby po Karibiku se dozvěděli, že vyhráli v loterii

Foto: Pixabay

Napadá vás důvod, proč by někdo z dovolené, konkrétně z okružní plavby po Karibiku vyloženě spěchal a těšil se domů? Ano, je jím nemalá výhra v loterii! Přesně ta se podařila muži z Virginie jménem Jerome Testa. Svůj tiket koupil ve Virginii ve svém rodném Fredericksburgu těsně předtím, než s manželkou vyrazili na novoroční plavbu po Karibiku. O výhře se dozvěděli v průběhu plavby. Některým lidem štěstí opravdu přeje. A co vy a výhra ve Šťastných 10?

Uprostřed uskutečněného snu se dozvěděli o dalším zázraku

Jerome Testa (39) a jeho manželka jsou dobrým příkladem toho, že je hloupost se splněním svých snů čekat na výherní výsledky Šťastných 10. Sen, o kterém dlouho mluvili, se rozhodli splnit si tento rok, když v USA vyrazili na okružní plavbu romantickým Karibikem. Možná právě díky jejich přístupu k životnímu štěstí se štěstí jednoduše zalíbili a to se na ně přilepilo znovu v rámci výhry v loterii. V průběhu plavby se skrz loterijní aplikaci dozvěděli, že jsou výherci jednoho milionu dolarů (zhruba přes 22 milionů korun). Uprostřed jejich snu se jim splnil další. To by bylo, kdyby se vám něco podobného stalo u výhry ve Šťastných 10, že?

Na vyzvednutí výhry museli počkat, až jim skončí dovolená

A protože vyzvednout si výhru v loterii uprostřed Karibiku není jen tak, nezbývalo manželům než počkat, až jim dovolená skončí. Kdo by to byl řekl, že se z dovolené budou tak moc těšit domů? Z dovolené, na kterou si poctivě vydělali, mohou plynule přesedlat na dovolenou, kterou jim zaplatí výhra v loterii. Jak při vyzvednutí výhry později uvedli, s výhrou hodlají naložit co možná nejlépe. Dokonce počítají s další okružní plavbou a před ní si znovu vsadí loterii.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru