«

»

Během osmi let prošustrovala 2,2 milionu dolarů z výhry v loterii. Ničeho však nelituje

Foto: Pixabay

V roce 2005 vyhráli Roger a Lara Griffithsovi ze Severního Yorkshiru mega výhru v loterii ve výši 2,2 milionu dolarů (dnes je to zhruba 50 milionů korun). Výhra v Extra Rentě vás může také slušně zajistit na celý život. Pokud tedy nejste extra rozhazovační, jako byli právě Griffithsovi. Ti výhru utratili v průběhu pouhých osmi let, aniž by ji nějak rozumně zhodnotili. Přesto Lara tvrdí, že ničeho nelituje, protože si tuhle jízdu prý pořádně užila.

Ze začátku se možná ještě drželi při zemi

Výherní výsledky Extra Renty opravdu nemusí být udržitelné pro každého. Rozhodně ne pro ty kteří, kteří neumí udržet korunu. Pak se může stát, že i mega výhra se vám rozplyne pod rukama ani ne za deset let. Podobný příběh mají za sebou výherci britské loterie 2005. Roger a Lara Griffithsovi vyhráli 2,2 milionu dolarů a jejich první útratou byl desetidenní výlet do Dubaje. Tehdy ještě letěli střední třídou. Na tento výlet pak navazovala celá série pochybných rozhodnutí, jako třeba koupě salónu a práce v něm, i přesto, že Lara dříve žila pro učitelství. Ve škole dala okamžitou výpověď, jenže práce v salonu ji nebavila. Ani nemovitost za peníze z výhry nepořídili, nýbrž si na ni celkem nepochopitelně vzali hypotéku. Nejspíš měli pocit, že jim takhle z výherního balíčku ubude méně peněz. A zatímco Lara zabíjela čas ve svém novém neprofitujícím salonu, její manžel se za peníze z výhry pokoušel rozjet kariéru hudebníka.

Vztah vyschl stejně jako přívod peněz

Po přibližně osmi letech už pár nic neměl a dokonce ani jeden druhého. Jejich vztah vyschl ve stejnou dobu jako přísun peněz. Možná si říkáte, jak toho oba litují. Teď se ale bývalá výherkyně Lara Griffiths nechala slyšet, že ji trápí jediná věc. Tou je prý fakt, jak se  všude kolem mluví, že jí výhra v loterii zničila život. Opak je prý pravdou. Podle Lary to byla nezapomenutelná jízda. Co na tom, že teď se musí se svými dvěmi dcerami mačkat v domě u své mámy! Ničeho nelituje. I takový přístup lze zaujmout po tom, co vám po chvilce z výhry v loterii Extra Renta nezbude ani koruna.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru