«

»

Bílá tylová sukně Carrie Bradshawové vám může z peněženky vytáhnout až 12 000 dolarů!

Foto: Pixabay

Ačkoliv ji módní stylistka koupila ve výprodeji za 5 dolarů, slavný seriál a hlavně pak slavná herečka Sarah Jessica Parker z ní udělala žhavou aukční položku, která se může vyšplhat až na částku 270 tisíc korun. Řeč je o bílé tylové sukni, ve které se Carrie Bradshaw v úvodní znělce seriálu Sex ve městě prochází ulicemi a pocáká ji kolem jedoucí autobus. Že byste do něčeho takového ihned investovali, kdyby vám byla dopřána výhra ve Sportce?

Sukně se bude prodávat na aukci spolu s dalšími módními kousky slavných žen

Výherní výsledky Sportky vám nejenže poskytnou více času na to, abyste se mohli účastnit všelijakých aukcí, nýbrž vám také dopřejí možnost i na nich něco koupit. Třeba bílou a na první pohled úplně obyčejně vypadající tylovou sukni, která se objevila v seriálu Sex ve městě. Carrie Bradshawová jí má na sobě spolu se saténovým páskem a růžovým tílkem v úvodní znělce seriálu. Ačkoliv vám může sukně slušet, to nejzajímavější na ní je právě fakt, že ji nosila oblíbená módní ikona Carrie v podání Sarah Jessicy Parker. Ten, kdo za ni 18. ledna v aukční síni Julien´s utratí nejspíš až 12 000 dolarů, dokonce může znát její původní cenu. Předtím, než ji seriál proslavil, ležela sukýnka v koši některého sekáče a stála 5 dolarů. Zajímavé zhodnocení, že?

Fanynky slavné módy si přijdou na své

Po výhře ve Sportce možná budete bažit zrovna po takovém kousku. Přitom sukni jen stěží budete oblékat. To byste ohrozili svou investici. Časem může sukně vzrůst na ceně, ostatně jako všechny podobně slavné předměty. Na aukci se samozřejmě nebude prodávat jen tahle sukně. Naopak k dostání toho bude mnohem více. Například šaty princezny Diany nebo róba Elizabeth Taylorové.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru