«

»

Bohatá Francouzka odkázala své služebné desítky milionů

Foto: Pixabay

Nemusíte vyhrát ve Sportce, abyste se nakonec koupali v luxusu. Stačí, abyste byli milionům dostatečně blízko. Asi tak blízko, jako byla thajská služebnice Nutwalai Phupongtaová, která dlouhá léta vypomáhala bohaté Francouzce. Ta jí po své smrti odkázala v přepočtu 63 milionů korun.

Celý život pracovala jako služebná a teď si sama může paní na úklid dovolit

Výherní výsledky Sportky ne a ne padnout a vy tak pořád pod někým pracujete? Vydržte. Možná, že když budete stejně trpěliví jako thajská služebná Nutwalai Phupongtaová, tak vám na konto nějaké ty miliony připadnou. Francouzská obchodnice paní Catherine se rozhodla pro sebevraždu. Miliony pak kupodivu odkázala ne svým známým, ale právě této pomocnici, která jí byla dlouhou dobu nablízku. Bohatá Francouzka se do Thajska přestěhovala před dvanácti lety společně s manželem. Jenže poté se rozvedli. Ona zůstala v honosné vile sama. K této vile patřilo i pět prázdninových domů, které pronajímala. A na jejich úklid a úklid své vily potřebovala výpomoc. Thajská služebnice u ní pracovala dlouhá léta a postupem času si spolu vytvořily úzký vztah. Právě jí se milionářka svěřila, že trpí nevyléčitelnou nemocí. A protože to s ní nejspíš vypadalo hodně špatně, rozhodla se pro sebevraždu. Údržbář bohatou Francouzku našel na lehátku s prostřelenou hlavou. Vyšetřování prokázalo, že majitelka zemřela svou vlastní rukou. Ještě dříve však stihla vyřídit svou pozůstalost. Ta připadla oné služebné, která si teď sama může dovolit výpomoc.

Honosnou vilu s domy přenechala služebné

Výhra ve Sportce se může ukázat být jedinou možností, jak si užívat miliony. Těžko říct, zda služebná Nutwalai Phupongtaová sázela loterii. Každopádně v životě vyhrála. Možná, že byla pro svou bohatou zaměstnankyni jedinou spřízněnou duší. A právě proto jí poslala na účet přes 300 tisíc korun na přípravu pohřbu. Dále jí pak odkázala areál s luxusní vilou, bazénem a pěti zahradními domky. Z jejich pronájmu může služebná žít jako v pohádce.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru