«

»

Březnová Sportka nebyla na miliony skoupá – padl Superjackpot i další krásná první pořadí. Dobíhala hra 100x MILION

Foto: Sazka

Ani v březnu nebylo o milionové výhry ve Sportce nouze. Do března Sportka vstupovala a výherní výsledky Sportky skýtaly 90 milionů (z toho bonus přes 81 milionů). S březnem se Sportka loučila se Superjackpotem 32 milionů (z toho bonus byl přes 13 milionů). Sportka se v březnu losovala celkem 14x, z toho 8x se hrálo o miliony z doplňkové hry 100x MILION.

Uzrála řada prvních pořadí 

První březnové slosování Sportky trefilo na středu 1. března. Bohužel žádného milionáře ten den Sportka nevygenerovala, tedy kromě pěti hráčů, jejichž číslo tiketu bylo taženo v rámci hry 100x milion, která v březnu doznívala. V pátek 3. března se také hrála hra 100x milion. Mimo ni bral rovný milion také hráč, který se trefil do prvního tahu druhého pořadí. V neděli 5. března se scénář opakoval. Znovu se losovalo 5 milionářů ze hry 100x MILION  a znovu bral jeden hráč v hlavní hře rovný milion, ale tentokrát už z druhého tahu druhého pořadí.

Ve středu 8. března to bylo něco úplně jiného. Pokračovala hra 100x MILION. Jeden hráč však trefil slušné výherní výsledky Sportky, a to přes 13,5 milionu ze druhého tahu prvního pořadí. Rovný milion padl i v prvním tahu druhého pořadí a slavilo se i na příčce prvního pořadí Šance, kde padla výhra přes 1,4 milionu korun.

Desátého března se znovu hrála hra 100x MILION a znovu byl trefen druhý tah prvního pořadí. Tentokrát v něm bylo „jen” přes dva miliony. Ani ty však na ulici jen tak nenajdete. Ani sázka na neděli 13. března nebyla marná pro hráče, který se svými čísly 10, 11, 20, 25, 43 a 44 trefil do prvního tahu prvního pořadí a vyhrál přes 13,5 milionu korun.

Největší březnová trefa přišla 15. března

Největší trefa však přišla ve středu 15. března, kdy hráč Sportky trefil Superjackpot. Konkrétně to byla čísla 2, 4, 16, 24. 31, 38 a poslední číslo Šance 7. V prvním tahu prvního pořadí bylo v uvozovkách jen 2 300 942 Kč. Korunu celé výhře nasadil tučný bonus, ve kterém bylo přesně 97 075 503 Kč. Ten den padlo i první pořadí Šance ve výši lehce přes milion (k tomu pořád pokračovala doplňková hra 100x MILION).

V pátek 17. března si mohl sázkař pískat nad výhrou z prvního tahu druhého pořadí – rovný milion a pět výherců bylo vylosováno v rámci hry 100X MILION. Neděle 19. března byla první dnem po dvaceti slosováních, kdy už se doplňková hra 100x MILION nehrála.

Šňůra výher prvního pořadí nebyla přerušena ani ve středu 22. března, kdy hráč trefil první tah prvního pořadí a s ním přes 5,8 milionu korun. Z částky přes 400 tisíc korun se mohl ten den těšit i výherce, který tipl první pořadí Šance.

V neděli 26. března brali hráči každý po milionu z druhého pořadí (z prvního i druhého tahu). Poslední slosování v pátek 31. března bylo štědré na první pořadí Šance, ve kterém hráč vyhrál přes 1,5 milionu korun. Jen pro zajímavost ten den padl Čechovi Eurojackpot ve výši přes 234 milionů korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru