«

»

Britský manželský pár, který vyhrál v loterii, nyní dotáhl do konce svůj dostihový sen

Foto: Pixabay

Co budete dělat, až vám osud nadělí výhru ve Šťastných 10? Vymyslíte třeba nějaký plán na postupné utrácení peněžních prostředků? Pokud ano, může vám být inspirací britský manželský pár, který v roce 1995 vyhrál v loterii 2,7 milionu liber (dnes je to přes 78 milionů korun). Po výhře se manželé zařekli, že jako velcí fanoušci dostihových závodů navštíví každé závodiště v zemi. Celkem jich navštívili 59 a svůj plán dokončili poměrně nedávno.

Z původně plánovaných 61 závodišť zbylo „jen” 59

Když Elaine a Derek Thompsonovi v roce 1995 vyhráli v loterii desítky milionů, měli o jejich utrácení ihned jasno. Nejspíš i vy si po tom, co vám na účtu přistanou výherní výsledky Šťastných 10, budete muset rozplánovat váš čas, abyste se jako milionáři neukousali nudou. To v případě zralého manželského páru nehrozilo. Protože jsou Elaine a Derek dvě spřízněné duše, ihned se shodli na tom, že jako milovníci dostihových koní navštíví každé závodiště v zemi. Na začátku svého plánu jich napočítali 61. Postupem času byly dvě z nich uzavřena. Po třiceti letech skončili u poslední 59. návštěvy – na závodišti Ludlow Racecourse v Shropshire.

Cestu křížem krážem po Spojeném království si náležitě užívali

Výhra ve Šťastných 10 vám umožní hodně cestovat. A to dělali také manželé Thompsonovi. Jejich cesty byly vyšlapané koňskými kopyty. Svou dostihovou pouť na závěr zakončili na dostihové dráze Ludlow, kde také sponzorovali nejdelší závod dne a nakonec to byli oni, kteří šťastnému vítězi předávali trofej. Tato návštěva byla ideální třešničkou na dortu. Manželé se samozřejmě nevěnovali jenom tomuto. Kromě toho také investovali do dostihových koní nebo jednoduše dále sázeli, především na dostihy. Každopádně po třiceti letech od výhry mohou říct, že se opravdu nenudili a svou výhru si užili přesně podle představ.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru