«

»

Brooklynská čerpací stanice je slavná díky nečekaným mega výhrám v menších loterijních hrách, které padly jedinému člověku s odstupem jediného roku

Foto: Pixabay

Zatímco na někoho se výhra v Eurojackpotu i přes pravidelné sázení neusměje ani jednou za život, jinému se podaří trefit obří výhru v losu dokonce dvakrát za jediný rok. Řeč je o Waynovi Murrayovi, který na losech, které koupil pokaždé ve stejné čerpací stanici a s odstupem jednoho roku, vyhrál 2x 10 milionů dolarů. Díky tomu je čerpací stanice H&A Gas & Convenience na Avenue H ve Flatbush slavná a její prodavači doufají, že se výherce brzy ukáže s nějakým spropitným. Podle loterijních pravidel totiž čerpací stanice  nemá nárok na žádný díl výherního koláče, jak to bývá u výher v loteriích a losech EuroMillions, MegaMillions nebo Powerball.

Výherce už si stačil pořídit nový vůz, na benzínce se však neukázal

Nejspíš se nepoženete tam, kde na vás čekají zástupy novinářů, že? Už vůbec ne s výherními výsledky Eurojackpotu v kapse. A nejspíš i to je důvod, proč se jinak vlídný a přátelský Wayne Murray od výhry, která padla na začátku listopadu, na benzínce, kde jinak chodí celkem pravidelně, dosud neukázal. Obsluha benzínové stanice, která se díky tomu stala slavná, ho vyhlíží každý den. Nejspíš doufá, že jim muž přinese nějaké prémie k jejich platu. Na rozdíl od výher v Powerballu a v jiných velkých loteriích nemá benzínová stanice v případě losů menších a jiných loterijních her na podíl z výhry nárok. Ten se zkrátka nevyplácí. Murray už si nicméně stačil pořídit nový vůz, a to Range Rover SV model roku 2024, za který musel zaplatit nejméně 209 tisíc dolarů (zhruba 4,5 milionu korun).

Benzínce se nicméně zvedly tržby

Opravdu nečekané… tak by se dalo mluvit o výhře v loterii Eurojackpot i o výhrách, které padly Waynovi Murrayovi na losech menších loterijních her. Z nich vyzobal dvě hlavní mega výhry, a to jen s odstupem jednoho roku. No věřili byste tomu? Obchod, který losy prodal, sice bonus od loterijní společnosti nedostane, pořád však může být rád, že se mu výrazně zvedly tržby. Jak provozovatel i obsluha dotyčné benzínové stanice uvádějí, objevují se v ní nové a nové tváře, které doufají v podobný úspěch. Tak aspoň něco!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru