«

»

Byl máj ve Sportce výher čas?

Foto: Sazka

Do května Sportka vstupovala se superjackpotem 55 milionů (z toho 43 milionů byl bonus), s květnem se loučila a v superjackpotu měla 89 milionů (z toho bonus byl 70,5 milionu korun). V květnu se Sportka losovala celkem 13x, z toho jednou se hrálo o prémii.

Na výhry šli hráči v květnu zlehka

Hned první květnové slosování, které vyšlo na středu 3. května, bylo co slavit. Sázkař se trefil do prvního pořadí Šance, kde se na něj vysypala výhra přes 1,5 milionu korun. V pátek 5. května se žádná milionová výhra v hlavní hře nekonala, ale zato se hrálo o Mini Cooper v hodnotě 800 tisíc korun. V neděli 7. května se pak jeden hráč těšil z výhry jednoho milionu korun z druhého tahu druhého pořadí. Ve středu 10. května bral jiný hráč tu samou výhru, akorát ji vytáhl z prvního tahu druhého pořadí.

V druhém květnovém týdnu padlo tučné první pořadí

V pátek 12. května padly první květnové tučné výherní výsledky Sportky. Z druhého tahu prvního pořadí si hráč vytipoval 18 281 281 Kč. Výherní byla čísla 10, 18, 26, 28, 47 a 49.  O něco menší radost měl pak hráč, který ten den trefil rovný milion z druhého tahu druhého pořadí. V neděli 14. května opět padl rovný milion, a to z prvního tahu druhého pořadí. Další výhra prvního pořadí na sebe nenechala dlouho čekat – padla ve středu 17. května, pro změnu v prvním tahu. Čísla 1, 2, 7, 36, 41 a 44 vynesla hráči přes 13 milionů.

Podruhé padlo i první pořadí Šance

V pátek 19. května byla trefena naakumulovaná výhra prvního pořadí Šance, ve které bylo přes 2,7 milionu korun. V neděli 21. května byl jedinou milionovou výhrou rovný jeden milion z druhého tahu druhého pořadí. Další rovný milionek byl trefený ve středu 24. května (z 1. tahu druhého pořadí). V neděli 28. května se hráči do milionových výher trefili v obou tazích druhého pořadí a dokonce i v prvním pořadí Šance. Zatímco v hlavní hře si dva hráči odnesli po milionu, Šance sázkaři vynesla přes 1,6 milionu korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru