«

»

Byla dubnová Sportka milionová?

Foto: Sazka

Do dubna Sportka vstupovala s jackpotem 58 milionů (z toho bonus byl téměř 30 tisíc korun). S dubnem se loučila a v jackpotu měla 81 milionů (z toho bonus tvořilo přes 53 milionů). V dubnu se Sportka losovala celkem 12x. Z toho jednou se hrálo o milionovou prémii.

Hned první dubnové slosování se hráčům podařila velká výhra

Hned 3. dubna hráči Sportky trefili výhru prvního pořadí. Druhý tah prvního pořadí jednomu z nich vynesl 26 634 304 Kč. Výherní čísla byla 11, 13, 21, 29, 38 a 39. Výherní byl ten den i první tah druhého pořadí, který vynesl rovný milion.

Ve středu 10. dubna si rovný milion odnesl hráč z druhého tahu druhého pořadí.

Další první pořadí padlo o něco později

V pátek 12. dubna se hrálo o prémiový milion. Trefen byl druhý tah prvního pořadí, ze kterého si dva hráči odnesli výhru 3 648 219 Kč. Padlo i první pořadí Šance a v něm 1 382 350 Kč.

V neděli 14. dubna padlo po milionu jak v prvním, tak i v druhém tahu druhého pořadí. V pátek 21. dubna byl trefen znovu jeden milion z prvního tahu druhého pořadí.

I občasné milionové přeháňky stály za to

V pátek 26. dubna padl druhý tah druhého pořadí a s ním jeden milion.

V neděli 28. dubna bylo trefeno první pořadí Šance a s ním 2 652 660 Kč. Všem dubnovým výhercům gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru