«

»

Byly výhry v Eurojackpotu v dubnu pro české hráče stejně proměnlivé jako aprílové počasí?

Foto: Sazka

Do dubna Eurojackpot vstupoval a v jackpotu měl 235 milionů, a to proto, že poslední březnový den Čech trefil Eurojackpot a s ním přes 234 milionů. S dubnem se loučil a v jeho trezoru bylo 306 milionů. Eurojackpot se v dubnu losoval celkem 8x, z toho hned 4x se hrálo o prémii – o dubnové Land Rover Defendery v hodnotě 2,2 milionu korun (rozdáno jich bylo celkem 10).

Výhra prvního pořadí Extra 6 na sebe nenechala dlouho čekat 

První dubnové slosování Eurojackpotu vyšlo na úterý 4. dubna a Češi z něj vytěžili výhru čtvrtého pořadí a s ním přes 65 tisíc korun (1x) a výhru druhého pořadí Extra 6, ze kterého si jeden vítěz odnesl 200 tisíc korun. Mimo to se poprvé v dubnu hrálo o Land Rover Defender v hodnotě 2,2 milionu.

V pátek 7. dubna se na hráče usmálo štěstí a z výhry odešel o dvoumilionové výherní výsledky Eurojackpotu bohatší – odnesl si je z prvního pořadí Extra 6. Mimo to se jiný hráč radoval z výhry 4. pořadí, ze kterého vytáhl přes 71 tisíc korun.

V úterý 11. 4. se opět hrálo o Land Rover Defender, tentokrát byly ve hře vozy dva. Dva Češi obsadili čtvrté výherní pořadí Eurojackpotu a ze hry si odnesli přes 91 tisíc korun. Jeden sázkař pak trefil druhé pořadí Extra 6, kde na něj čekalo neměnných 200 tisíc korun. Pátek 14. dubna nebyl pro Čechy zvlášť výherní. Dva sázkaři brali pouze výhru druhého pořadí Extra 6 a s ní 200 tisíc korun.

Duben se nesl ve znamení výher luxusních vozů Land Rover Defender 

Další úterý 18. dubna se opět hrálo o Land Rovery, jejich počet se zvýšil už na tři luxusní vozy. Žádné  jiné větší české výhry se tento den v Eurojackpotu nekonaly.

25. dubna padl Eurojackpot a výhru přes miliardu si odnesl hráč z Německa. Tento den se naposledy v dubnu hrálo o Land Rovery. Rozdaly se poslední 4 luxusní vozy z celkem deseti dubnových odměn. Čech si ze 4. výherního pořadí odnesl přes 136 tisíc korun a šťastná byla pro někoho i trefa do druhého pořadí Extra 6 (200 000 Kč).

Poslední dubnové slosování Eurojackpotu v pátek 28. dubna se neslo ve znamení výhry prvního pořadí Extra 6 – 2 000 000 Kč. Jeden hráč si ze 4. pořadí hlavní hry odnesl přes 122 tisíc korun a další pak trefil druhé pořadí Extra 6 a s ním 200 tisíc korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru