«

»

Bývalý hráč amerického fotbalu a člen klubu Giants svou budoucnost vidí spíše v kartičkách s pokémony než na hřišti

Foto: Pixabay

Co v mládí nasbíráš, to v dospělosti dobře zúročíš. Asi takhle nějak by se dalo popsat nové podnikání bývalého hráče fotbalového klubu Giants Blakea Martineze, který ve 28 letech ukončil svou kariéru v NFL, aby rozjel svůj výdělečný byznys s pokémonovými kartičkami. No věřili byste tomu, že za pouhých 7 měsíců vydělal tento sportovec  jejich prodejem přes 5 milionů dolarů (více než 106 milionů korun)? Tolik vám může vynést i výhra ve Sportce!

Nejen americký fotbal, nýbrž i pokémoni umí vydělávat

Co může dělat americký úspěšný fotbalista po tom, co je kvůli zranění nucen svou sportovní kariéru předčasně ukončit? Běžně jdou tito lidé trénovat, založí si vlastní značku nebo už mají dost svých peněz proinvestovaných a tak žijí z výnosů svých investic. To ale není rozhodně všechno. Je vidět, že možnosti jsou téměř neomezené. Po tom, co Blake skoncoval s fotbalem, uchýlil se k tomu, co ho bavilo jako malého kluka, a to pokémoni. Věřte nebo nevěřte po kartičkách s nimi je velká sháňka. A proto ani příliš nevadilo, že Blakeovu první sbírku jeho máma při úklidu nejspíš vyhodila. Blake nasbíral další cenné karty, aby je se ziskem v přepočtu přes 106 milionů korun prodal. A protože usoudil, že tato činnost rozhodně výdělečná je, nic jiného teď dělat neplánuje. Dokonce si pro prodej kartiček založil vlastní firmu, a to Blake´s Breaks. Koupíte si od něho něco, když vám výherní výsledky Sportky spadnou do klína?

Podnikání rozjel v covidové době

Jak čas ukazuje, byla pro některé doba covidu velmi plodná. A své o tom ví také bývalý hráč Giants Blake Martinez. Ten právě v této době a když se zotavoval po zranění, založil firmu na prodej kartiček, která mu vynáší dodnes. Jednu blíže nespecifikovanou kartičku dokonce prodal za 672 tisíc dolarů (v přepočtu přes 14 milionů korun), což svědčí o úspěšnosti jeho podniku. Tak pokud Sportka nevychází a na půdě se vám válí nějaké cenné kartičky, není na co čekat.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru