«

»

Časopis za 4,6 milionu a k tomu jako dárek roční bezplatné užívání soukromého tryskáče nebo dovolená na jakémkoliv místě světa

Foto: Pixabay

Rok 2009 se do dějin České republiky zapsal mimo jiné i tím, že v něm byl vyroben a vydražen nejdražší časopis na světě. Nesl název Royal Report a byl ze zlata a drahokamů. Možná i proto se jeho výsledná cena v dražbě vyšplhala na 4,6 milionu korun. Výtěžek šel na charitativní účely a nový majitel dostal více než jen drahé čtení. Po výhře v Eurojackpotu vás ani časopis za čtyři miliony nemusí rozhodit.

Nejluxusnější časopis na českém trhu

V roce 2009 vycházel časopis Royal Report už druhým rokem a byl považován za nejluxusnější časopis na trhu. Vydával se v nákladu 17 tisíc kusů a mezi jeho předplatitele patřili především bohatí podnikatelé. No a právě v roce 2009 přišel tvůrce časopisu Miroslav Oplt s nápadem vydat speciální vydání. To pokryl zlatem a diamanty a nabídl k němu bohatý balíček služeb. Že byste po takovém časopise pokukovali v případě výherních výsledků Eurojackpotu?

Časopis trhl řadu rekordů a přinesl svému novému majiteli nejen slávu

Za čtyři miliony si lze v aukcích pořídit ledasco – obraz, sochu, veterána… ale časopis? I to je možné! Časopis za 4,6 milionu, který navíc vyšel v Česku, je doteď zapsán v dějinách jako ten nejdražší. Majitel, který neváhal za limitované číslo časopisu zaplatit částku, kterou můžete trefit například v Eurojackpotu, k němu dostal i výjimečný balíček služeb. K němu patřilo nejen roční předplatné tohoto exkluzivního časopisu, nýbrž i roční  bezplatné používání soukromého tryskového letadla nebo čtyři luxusní dovolené na jakémkoliv místě na světě. No a pak nekupte to! Výhra v Eurojackpotu je natolik osvobozující, že už vás nebude svazovat vůbec žádné předplatné na světě.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru