«

»

Čech si ze třetího výherního pořadí Eurojackpotu odnesl přes 6 milionů! Dnes se hraje o miliardu a 51 milionů

Foto: Pixabay

Dnes 10. října se v Eurojackpotu hraje o jednu miliardu a 51 milionů. Výhru můžete trefit už s pouhým jedním sloupečkem za 60 Kč, plný tiket pravděpodobnost výhry samozřejmě zvyšuje. Třeba dnes budou mít čeští hráči alespoň tolik štěstí, kolik měli v pátečním losování 6. října. Jeden z nich trefil třetí výherní pořadí a společně s hráči z dalších zemí si odnesl 6 169 552 Kč. Výherci gratulujeme!

Výherní pátek v Eurojackpotu

Ačkoliv jsou výherní výsledky Eurojackpotu velice žádané, nepadají tak často, jak by si hráči možná představovali. Páteční výhra 6 milionů ze třetího pořadí přišla po období výherního sucha. Naposledy Češi z Eurojackpotu miliony inkasovali například 15. září – ve formě prémie – apartmánu v zahraničí za 15 milionů korun nebo 4. srpna – druhé pořadí a s ním přes 9,3 milionu korun. Zkrátka a dobře každá výhra se počítá. Při částce nad šest milionů bude muset výherce počítat i s daní, pořád mu však radost bude dělat fakt, že vůbec něco trefil. Ačkoliv výhry padají, jejich pravděpodobnost zůstává stále velmi nízká. Kromě Čecha na příčce třetího výherního pořadí stáli také hráči z Německa (1x), Dánska (1x) a Nizozemska (1x).

Už za týden se mohou hráči těšit na prémii nebo si vsadit ještě dříve, a to na pátek třináctého

Eurojackpotový adrenalin rozhodně nekončí ani dnešní hrou – pokud zrovna netrefíte onu miliardu, která je ve hře a od sázení si nedáte na chvíli pohov. Sázení můžete vzdát tak či tak. Ovšem ještě předtím bychom si vsadili přesně za týden, když bude ve hře i prémie – 10x miliardářský víkend nebo ještě dříve v pátek třináctého, který je zalepený smůlou a možná právě ona smůla se u vás promění ve štěstí výherního tiketu. Ať to bude jakkoliv, hlavně buďte nad věcí. Nejlepší výhrou v životě je totiž zdraví, a to si v Eurojackpotu ani v žádné jiné loterii nevytipujete!

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru