«

»

Čech získal eurojackpotovou čtvrtou nejvyšší výhru – téměř 130 milionů z druhého výherního pořadí. V pátek se hraje o téměř tři miliardy

Foto: Sazka

V úterý 16. dubna se hrálo o dva Land Rover Defendery, ale i o vysoký Eurojackpot. První pořadí nepadlo, ale z druhé příčky se hráči z Česka podařilo ukrojit téměř 130 milionů. Jedná se o čtvrtou nejvyšší výhru v Eurojackpotu. Už v pátek můžete hrát o téměř tři miliardy korun.

Čtvrtá nejvyšší eurojackpotová výhra je tady!

V úterý 16. dubna se sázkaři z Prahy podařila téměř 130milionová trefa, když se svým plným tiketem za 400 Kč a náhodným tipem trefil do výherních čísel pro druhé pořadí. Měl štěstí, protože nikdo z dalších hráčů se k němu nepřipojil. Proto si může užívat celou výhru, a to přesně 129 349 298 Kč. Respektive musí tuto výhru ještě zdanit patnáctiprocentní daní. Ale i pak z něj bude velmi slušně zazobaný milionář a to je snem snad každého, kdo se snaží o Eurojackpot výherní výsledky. Výherci samozřejmě ke čtvrté nejvyšší výhře v Eurojackpotu gratulujeme.

Duben se nese ve znamení luxusních vozů a rostoucího jackpotu

Celý duben mohou hráči Eurojackpotu hrát o vozy Land Rover Defender, kterých Sazka v průběhu měsíce rozdá celkem deset. Duben se také nese ve znamení vysokého jackpotu prvního pořadí, který do dnešního dne nikdo netrefil. Už v pátek 19. dubna můžete hrát o 2 902 000 000 Kč. Dobrou zprávou je, že k tomu nepotřebujete ani plný tiket. Stačí, když výherní čísla trefíte v pouhém jediném sloupečku za 60 Kč. Výhry padaly i v doplňkové hře pro české hráče – v Extra 6, kde v pátek 12. dubna padlo první pořadí Extra 6 a s ním jeden milion korun. Pro ty, kteří změnu nepostřehli, tak od 29. března došlo v Eurojackpotu, konkrétně ve hře Extra 6, k přidání sedmého výherního pořadí. To zamíchalo s výškou jednotlivých výherních částek.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru