«

»

Červencová Sportka se nesla ve znamení rostoucího jackpotu a milionových pátků

Foto: Pixabay

Do července vstoupila Sportka a v superjackpotu měla přes 112 milionů korun (z toho bonus byl přes 99 milionů). S červencem se loučila se 162 miliony (z toho bonus byl přes 129 milionů korun). V červenci se Sportka losovala hned 13x, z toho 4x se hrálo o prémii Sportky – jeden milion korun z Milionového léta.

Milionové výhry na sebe nechaly čekat

V pátek 7. července mohli hráči už podruhé hrát o milion z Milionového léta. Ostatně na další vyhrané miliony si hráči opět museli počkat na páteční prémii. Do té doby a vlastně od počátku července se žádná jiná výhra nad milion ve Sportce totiž nekonala. Druhý červencový pátek 14. 7. se opět hrálo o prémiový milion. Kromě toho v Šanci padla trefa prvního pořadí – 4 691 500 Kč.

První pořadí hlavní hry padlo pouze jednou, první pořadí Šance 2x

V neděli 16. července trefil hráč druhé pořadí prvního tahu a s ním rovný milion. V pátek 21. července se opět hrálo o prémii z Milionového léta a konečně padla pořádná výhra. V prvním tahu prvního pořadí hráč vybral 27 358 117 Kč.

V neděli 23. 7. trefil hráč jeden milion z druhého pořadí. Padla i výhra prvního pořadí Šance – přes 1 369 790 Kč. Podobné to bylo i o slosování později ve středu 26. 7. – kdy se hráč trefil do prvního tahu druhého pořadí a mohl se radovat z jednoho milionu. Jakoby by milionové výhry v druhé polovině července pookřály.

V pátek 28. 7. se hrálo další Milionové léto, ve kterém měli hráči možnost se díky číslům na svém tiketu nebo na online sázce trefit do prémiové výhry. Rovný milion si pak na svém účtu mohl hýčkat ten, kdo se trefil do druhého tahu druhého pořadí. Poslední červencové slosování 30. 7. už nikdo z hráčů výhru nad jeden milion netrefil.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru