«

»

Červnová Sportka stála za to! Zatímco bonus sázkám odolal, jackpoty prvního pořadí ne – hráči z nich vybrali desítky milionů

Foto: Sazka

Do června Sportka vstupovala se superjackpotem 89 milionů, z toho bonus byl přes 70,5 milionu. S červnem se loučila se superjackpotem 112 milionů, z toho bonus byl přes 99 milionů. Konalo se celkem 13 slosování a červnové pátky spadaly pod milionové léto. O milionovou prémii se v červnu hrálo hned 5x!

V první polovině měsíce se hráči pomalu zahřívali,…

V pátek 2. června byl nejvyšší výhrou jeden milion korun z doplňkové hry Milionové léto, který bylo možné vyhrát jedině se vsazeným plným tiketem. V neděli 4. června padla výhra prvního pořadí Šance – něco přes jeden milion. Těsně pod milionem se krčila i výhra druhého tahu druhého pořadí – přes 914 tisíc korun, kterou inkasovali dva hráči.

V pátek 9. 6. se už podruhé v červnu hrálo o jeden prémiový milion korun, a také v tento den byl nejvyšší výhrou celého slosování. V neděli 11. června rozdala Sportka po rovném milionu hráčům v prvním i druhém tahu druhého pořadí.

Výherní výsledky Sportky nad milion se objevily zase až ve středu 14. června, kdy si hráč odnesl první pořadí Šance a s ním 1 579 410 Kč. V pátek 16. června se už potřetí v červnu hrálo o prémiový zaručený milionek a radost měl hráč i z výhry v druhém tahu druhého pořadí, kde mu padl také rovný milion.

… aby mohli v druhé půlce trefit první i druhý tah prvního pořadí a s nimi desítky milionů

Ve středu 21. června přišla první větší výhra a s ní 30 143 065 Kč z prvního tahu prvního pořadí, kterou dokázala sestřelit kombinace čísel 4, 8, 22, 23, 45 a 46. V pátek 23. 6. se hrálo o čtvrtý zaručený červnový milion.

V neděli 25. června byl vybraný i jackpot druhého tahu prvního pořadí, kde se nastřádalo 38 618 205 Kč. Výherní byla čísla 7, 10, 16, 22, 43 a 48. Po rovném milionu si odnesli i dva hráči z druhého tahu druhého pořadí.

Ve středu 28. června se hráč Sportky trefil tam, kam se měl trefit o slosování dřív. Z kompletně vybraného druhého tahu prvního pořadí seškrábal ještě přes 1,6 milionu korun.

V pátek 30. 6. se hrálo o pátý zaručený milion z Milionového léta. Mezi milionové výhry se zařadila i trefa do druhého tahu druhého pořadí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru